Yoğun ilgi sergiyi uzattı

Ay sonunda bitmesi planlanan ‘The Art of Banksy’ yoğun ilgiden dolayı 31 Mayıs’a kadar uzatıldı.

Giriş Tarihi: 5.3.2016 17:11
Yoğun ilgi sergiyi uzattı

Gizemli sokak sanatçısı Banksy'nin dünyaca ünlü eserlerini bir araya getiren en büyük koleksiyon "The Art of Banksy" eklenen yeni eserlerle Global Karaköy'de ziyaretçileriyle buluşmaya devam ediyor. 31 Mayıs 2016'a kadar uzatılan sergi, ziyaretçiyi alışılageldik formatların dışına çıkararak, bugüne kadar hiç deneyimlenmemiş bir serüvene yolculuk olanağı sunuyor ve Londra sokaklarında büyüleyici bir gezintiye çıkarıyor.

"The Art of Banksy'' sergisine 5 gün içerisinde 31 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerli olacak biletini alan şanslı ziyaretçiler özel tasarım Banksy ürünlerin olduğu GiftShop'tan 200 tl'lik hediye çekinin sahibi olacak.

03- 08 Mart 2016 tarihleri arasında 5 gün boyunca sürecek kampanya çerçevesinde Biletix' in web sitesinden veya Global Karaköy'ün girişinde yer alan ana gişe'den 'The Art of Banksy' sergisine bilet alan her 50. kişi özel tasarım Banksy ürünlerin olduğu UnofficialGiftShop'tan 200 TL'ik hediye çeki kazanacaklar. Hediye setini kazanan şanslı ziyaretçiler 9 Mart günü IEG sosyal medyası hesaplarında yayınlanacak.

"The Art of Banksy", ziyaretçiyi alışılageldik formatların dışına çıkararak, bugüne kadar hiç deneyimlenmemiş bir serüvene yolculuk olanağı sunuyor ve Londra sokaklarında büyüleyici bir gezintiye çıkarıyor. Küratörlüğünü Steve Lazarides'in üstlendiği The Art of Banksy'de sanatçının farklı dönemlerine ait özel koleksiyonlar ve enstalasyonlar, modern teknoloji eşliğinde sergileniyor. Sergide, Lazarides'in özel koleksiyonunun yanı sıra dünyanın farklı noktalarındaki koleksiyonerlerden toplanan eserler de yer alıyor. Bugüne kadarki en büyük Banksy koleksiyonu olma özelliği taşıyan sergide, aralarında Banksy'nin "Kırmızı Balonlu Kız", "Gül Şimdi", "Hizmetçi" gibi en bilindik eserlerinin de bulunduğu toplam 87 eser ziyaretçiyle buluşuyor.

"The Art of Banksy" ile serüveni yaşayıp, Banksy'nin zihnine yolculuk yapmak için haftanın 7 günü 10.00-20.00 saatleri arasında Global Karaköy ziyaret edilebiliyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Yoğun ilgi sergiyi uzattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz