007 Diva

Kürk savaşı bitmiyor! Bülent Ersoy, önceki akşam kürk giydiği için kendisini eleştiren Ömür Gedik'e seslendi: 'Peşine dedektif taktım. Kasaba girerken ya da balık yerken görmeyeyim!'

Giriş Tarihi: 6.3.2016 12:01
007 Diva

Bülent Ersoy ile Ömür Gedik arasındaki 'kürk' savaşında yeni raund... Önceki akşam Günay Restaurant'ta sahne alan Diva'ya konseri öncesinde 'kürk tartışmaları' soruldu. Bir anda öfkelenen usta sanatçı, açtı ağzını yumdu gözünü. Bülent Ersoy, Ömür Gedik'e şöyle ateş püskürdü:

'PRİM YAPIYOR'
"O köşe yazarı hanımefendi çok fazla konuşmasın. Onlar hayvanların kuyruklarına tutunmuş prim yapmaya çalışıyorlar. Onlar balık, et yemesin hatta ot bile yemesin; tabiat da canlı. Deri ayakkabı ve çanta da kullanmasın. Sadece su ile beslensin ben de o zaman onlara saygı göstereceğim ve kürk giymeyeceğim. Ben hayvanlara onlardan daha çok değer veriyorum. Doğanın kanunu, iki hayvan birbirini parçalıyor onları da engellesinler." Ersoy, sert sözlerine şöyle devam etti: "Ben o gazeteci midir nedir o hanımefendinin peşine dedektif taktım. Kasaba girerken ya da bir restorantta et veya balık siparişi verdiğini duymayım."

BU TARTIŞMA BİTMEZ!
Bülent Ersoy'un "Sahte kürk giymem ama hayvanları da seviyorum" sözleriyle başlayan tartışma, HAÇİKO isimli bir derneği olan Gedik'in hayvanseverlere "Diva'nın kürküne boya atalım" çağrısı yapmasıyla iyice kızışmıştı.

Diva, Gedik'in sesini de şöyle eleştirmişti: "Ah benim kapı gıcırtısı sesli kızım. Üçüncü sınıf mekanlarda dahi solist altı bir seviyede sahne almaya razı olduğunuz halde, oralarda dahi üç gece ancak okuyup işine son verilir konumdaki, içler acısı haliniz ne olacak?"

TAKVİM

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
007 Diva
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz