İngiliz vekil, bebek katillerini kendine dert edindi!

Diyarbakır Sur'da terörist eteğiyle boy gösteren İngiliz vekil Natalie McGarry, bebek katillerini kendine dert edindi. İngiltere'ye gidip, PKK'lılarla el ele verdi. Natalie McGarry ve ekibi, Güneydoğu'daki operasyonları protesto etti. "Türkiye katliam yapıyor" yalanıyla dış güçlerin terör örgütüne verdiği desteği belgeledi!

Giriş Tarihi: 9.3.2016 10:25
İngiliz vekil, bebek katillerini kendine dert edindi!

Terör örgütü PKK, kanla beslendi. Doğu ve Güneydoğu'yu savaş alanına çevirdi. Kundaktaki bebeği bile katletti. Güvenlik güçleri ise kalleşlere haddini bildirdi. Son operasyonlarla köşeye sıkışan teröristler, "Devlet katilam yapıyor" algısı yaratmak için dış güçlerden destek istedi. İskoç asıllı İngiliz milletvekili Natalie McGarry de PKK'lılara karşı operasyonların devam ettiği Diyarbakır'ın Sur İlçesi'ne gitti.

GÖZALTINA ALINDI USLANMADI

McGarry, Sur'da pusu kuran kirli odaklara ses verdi. "Etekli teröristlerin" kıyafetiyle sokaklarda gezindi! Gözaltına alınan McGarry, daha sonra salıverildi. İngiliz vekilin terör seviciliği ise bununla sınırlı değildi! Kasım 2015'te Kobani'ye gidip PKK'nın Suriye kolu YPG'nin sözde komutanlarıyla bir araya geldiği ortaya çıkan Natalie McGarry, teröristlerle kol kola girip, 6 Mart'ta İngiltere'nin başkenti Londra'da terör estirdi! McGarry'nin başını çektiği grup, Sur ve Cizre ilçelerinde PKK'ya yönelik devam eden operasyonları protesto etti. Gösteriye katılan PKK'lı bir grup, 17 Şubat tarihinde Ankara'da saldırı düzenleyen canlı bomba Abdulbaki Sömer'in fotoğraflarıyla boy gösterdi.

LONDRA'DA PKK PAÇAVRASI

Natalie McGarry başta olmak üzere protesto gösterisine katılan Yeşiller Partisi lideri Natalie Bennett, Kate Osamor, Lindsey German, Jeremy Hardy ve Tarık Ali gibi isimler de teröristler için "Kürt savaşçı" dedi. Kan siyasetine hizmet eden gruptakiler, güvenlik güçlerinin operasyonlarını "Cani savaş" olarak değerlendirip, Türkiye'yi katliam yapmakla eleştirdi. Londra'da "Kürtler'e karşı savaşı durdur" sloganları yükseldi, PKK paçavrası sergilendi. Kirli gösteriyle birlikte dış güçlerin teröristlere desteği belgelendi.

Diyarbakır Sur'dan çıkamayan İngiliz vekil Natalie McGarry, Londra'da boy gösterdi. Teröristler ve destekçileriyle eylem yaptı.PKK'lılar kirli gösteri boyunca Londra sokaklarında Ankara'yı kana bulayan canlı bombacının fotoğrafını taşıdı.İngiliz vekil McGarry ve beraberindekiler, teröristlerin imdadına yetişmek için Londra'da düzenlenen kirli eyleme katıldı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İngiliz vekil, bebek katillerini kendine dert edindi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz