Bir yere gitmem

Fenerbahçe ile olan 2 yıllık sözleşmesine sadık kalacağını söyleyen Portekizli teknik adam, "Kulüp, aksi bir karar vermediği sürece buradaki görevim sürecek" dedi

Giriş Tarihi: 24.3.2016 09:42 Güncelleme Tarihi: 24.3.2016 09:50
Bir yere gitmem

Vitor Pereira, Porto ile temas halinde olduğu iddialarına sert çıktı:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, yaşanan olaylardan sonra ayrılık için takım aramaya başladığı yönündeki iddialara sert tepki gösterdi. Ankara'daki bombalı eylem sonrası yaptığı, "Burada devam etmeye değer mi?" şeklindeki açıklamasının yanlış anlaşıldığının altını çizen Pereira, "Ben bu açıklamayı kendim için değil burada yaşayan tüm insanlar için yaptım. Amacım terörün insanlık açısından ne kadar kötü bir şey olduğunu anlatmaktı. İstanbul'da mutluyum. Mesleki olarak hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum. Fenerbahçe'den ayrılacağım, Porto ile görüştüğüm gibi iddialar doğru değil. Zaten bana herhangi bir takımdan gelen teklif de yok" diye konuştu.

HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ

Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme yaptığını hatırlatan Vitor Pereira, "Bu sözleşmeye sadık kalmak için elimden gelen gayreti gösteriyorum. Takımdan ayrılmak gibi bir planım asla yok. Bunlar nereden çıkıyor anlamıyorum. Umarım şampiyon oluruz. Umarım bu takımla Şampiyonlar Ligi heyecanı da yaşarım. Kulüp, aksi bir karar vermediği sürece Fenerbahçe'deki görevim sürecek. Çünkü burada mutluyum. Şampiyon olarak hedefimize ulaşmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir yere gitmem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz