Eski eşi bir kadınla görüntülenince hüngür hüngür ağladı

Caner Erkin'in önceki gün Antalya'da esmer bir güzelle yakalandığı haberlerini okuyan Asena Atalay'ın büyük bir şaşkınlık yaşayarak hüngür hüngür ağladığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 31.3.2016 09:56 Güncelleme Tarihi: 31.3.2016 10:18
Eski eşi bir kadınla görüntülenince hüngür hüngür ağladı

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, takım otelde iken Antalya gecelerinde kumral bir güzelle objektiflere yakalandı. Konuyla ilgili ne tepki vereceği merak konusu olan boşandığı eşi Asena Atalay'ın haberi okuduktan sonra büyük bir şaşkınlık yaşadığı öğrenildi.

CANER HIZLI ÇIKTI

Evli oldukları dönemde her yaptıkları olay olan ve magazinmanşetlerinden düşmeyen Asena-Caner Erkin çifti, geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla evliliklerini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından Asena'nın ismi birçok kişiyle aşk dedikodularına karışırken, önceki gün Caner Erkin de sürpriz bir şekilde esmer bir güzelle Antalya gecelerinde yakalandı.

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Boşanmalarının ardından verdiği bir röportajda "Caner ile ilgili aşk haberi gelse sunmam. Caner'in yanına olacak kadın kesin doğru bir kadındır. Caner çok mükemmel bir adam" ifadelerini kullanan Asena'nın Caner'le ilgili haberi okuduktan sonra büyük bir şaşkınlık yaşadığı ve hüngür güngür ağladığı ortaya çıktı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski eşi bir kadınla görüntülenince hüngür hüngür ağladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz