Asıl doping bu

Doping iddiaları beni çok üzdü ama bir o kadar da kamçıladı. Yani asıl bu haberler bende doping etkisi yaptı diyebilirim Sokakta taraftarlar ‘Abi doping yaptın mı?’ diye soruyor. Çok içerliyorum. C vitamini almaktan bile korkar oldum

Giriş Tarihi: 2.4.2016 11:51
Asıl doping bu

Gökhan Gönül... Futbol dünyası günlerce onu konuştu.Türk futbolunun en efendi, çalışkan ve örnek isimlerinden biri olmasına rağmen, A numunesinde yasaklı maddeye rastlanınca bir anda "doping mi yaptı" sorusunun muhatabı oluverdi. Birkaç gün sonra gerçek ortaya çıktı; "Yasaklı madde" tedavi amaçlı kullanılmıştı ve her şey kurallara uygundu. Gökhanderin bir "oh" çekse de içinde kopan fırtınalardan kimsenin haberi yok. Yıldız futbolcu sonunda içini döktü; son derece anlamlı ve düşündürücü sözler söyledi. İşte o ifadeler:


"Doping haberleri beni çok üzdü. Sokakta taraftarlar beni durdurup 'Abi gerçekten doping yaptın mı?" diye soruyorlar. Buna çok içerliyorum. C vitamini bile almaktan korkar oldum. Ama bu iddialar beni dahakamçıladı. Yani asıl bu haberler bende doping etkisi yaptı. Nedense konu ben olunca bazı haberler çok büyüyor. Bunların maksatlı olduğunu düşünüyorum. Örneğin bir sürü oyuncunun sözleşmesi bitiyor ama sürekli benim sözleşmem konuşuluyor. Benim aklımda sözleşme yok, sadece şampiyonluk var. Tamamen buna konsantre olmuş durumdayım."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Asıl doping bu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz