Cahil Ebru

Ebru Şallı, yine hedefte! Güzel sunucunun, yanlış pilates yaptığını söyleyen sosyetik Somer, Şallı için ‘ezik Türk kadını ve cahil’ diyerek yeni bir tartışmayı başlattı...

Giriş Tarihi: 2.4.2016 11:48
Cahil Ebru
Pilates denilince Türkiye'de ilk akla gelen isim olan Ebru Şallı, "Bilinçsiz spor yaptırıyor"uyarıları üzerine hem ABD hem de Türkiye Cimnastik Federasyonu'ndan eğitmenlik sertifikası almıştı. Ancak Şallı, buna rağmen kendisine yapılan eleştirilerin önüne bir türlü geçemedi.

'SPOR YAPIYOR ZANNEDİYOR'
Deniz Akkaya, Gizem Özdilli ve Prof. Dr. Erkan Topuz gibi birçok isim tarafından eleştirilen Ebru Şallı'ya bir eleştiri de sosyetik güzel Mina Somer'den geldi. Somer, pilates sayesinde form tutan yabancı bir modelin fotoğrafını paylaşıp altına şöyle yazdı: "Son 3-5 senedir instagram'a pilates videoları koyup kendini spor yapıyor zanneden ezik Türk kadınlarına selam olsun."

GÖZLER GÜZEL SUNUCUDA...
Sosyetik güzel, 'ezik Türk kadını' sözüyle kimi hedef aldığını soranlara ise Ebru Şallı'yı çokkızdıracak şu yorumu yaptı: "Şurada 3-5 senedir yanlış yunluş iki aptal pilates hareketi yapınca kendini spor yapıyor zanneden Ebru Şallı tarzı ve benzeri cahil kadınlarımızdan bahsetmiştim." Mina Somer'in bu sert eleştirisi üzerine Şallı'nın nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu oldu.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cahil Ebru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz