Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor - CANLI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Kızılayı Genel Kurulu'nda konuşuyor.

Giriş Tarihi: 4.4.2016 17:06 Güncelleme Tarihi: 4.4.2016 17:10
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor - CANLI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

Geçtiğimiz yıl Kızılay'ın KDV ve stopaj istisnasından yararlanabilmesini sağlayan, kamu arsalarının ve binalarının bu kurumun istifadesine sunulmasına imkan verilen tasarı kabul edilmişti.

Kızılay'a tahsis edilen arsanın da Kızılay'a hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Bizim milletimiz samimiyetinden emin olduğu herkese, her kuruma gönlünü de, kucağını da, imkanlarını da sonuna kadar açar.

Yeter ki milletimizin gönlündeki yerinizi sağlam tutun, diğer meselelerin süratle çözüm yoluna girdiğini göreceksiniz. Unutmayın arkanızda millet varsa kimse sizi engelleyemez, kimse önünüzde duramaz.

VATANDAŞLARIMIZDAN 2868'İ UNUTMALARINI RİCA EDİYORUM

Tüm vatandaşlarımızdan cep telefonu operatörleri için geçerli 2868 mesaj numarasını asla unutmamalarını rica ediyorum. Buraya mesaj göndererek Kızılayımıza 10 lira bağışlayan ve bağışlayacak olan herkese şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum. Allah doğruların ve iyilik yapanların yardımcısıdır.

"DİMDİK AYAKTAYIM"

Attığımız her adımın başarısız olması için kendilerini yırttılar. Dimdik ayaktayım, kalp krizi geçirdiğimi söylüyorlar. Hakarete varan sözlerle bizi tenkit ediyorlar. Bunların yaptıkları batıda yapılınca hemen soruşturma süreçleri başlar, gereken cezalar verilir. Ama Türkiye'de terör ile işbirliği içine giren gazeteciler hakkında bir soruşturma açılma "biz gazeteciyiz" diyorlar. Ya hu siz gazetecilikten yargılanmıyorsunuz ki.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor - CANLI
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz