Emre Kınay'dan eski eşine çok sert gönderme!

Kariyerinde 25 yılı geride bırakan Emre Kınay, podyumdan ekrana geçiş yapan isimlere gönderme yaptı: ‘Model olup da oyunculuk konusunda iyi olan bir isim tanımıyorum’

Giriş Tarihi: 6.4.2016 09:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2016 10:21
Emre Kınay'dan eski eşine çok sert gönderme!
Emre Kınay, 'Nihayet Bitti' isimli tiyatro oyunundaki rolüyle 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülüne aday oldu. Oyunculuk kariyerinde 25 yılı geride bıraktığını söyleyen Kınay, "Afife'de 5. adaylığım. Daha önce de 1 kere ödül almıştım" dedi. Başarılı oyuncu, Best Model ve güzellik yarışmaları sayesinde tanınıp oyunculuğa geçiş yapan isimler hatırlatılınca polemik yaratacak sözler sarf etti. "Güzellik bir yere kadar önemli" diyerek sözlerine başlayan Emre Kınay, ekledi: "Önemli olan 10 yıl sonra da oyunculuk serüvenine en iyi olarak devam edebilecek mi ben ona bakarım. O yüzden hep dediğimiz gibi eğitim bu konularda şart oluyor. Süper model olup da oyunculukta da iyi olan bir isim tanımıyorum."

ESKİ EŞİ DE MODELDİ

Kınay'ın mankenlikten oyunculuğa geçiş yapanlarla ilgili bu sözleri akıllara birçok ünlüyü getirdi. Azra Akın, Cansu Dere, Ahu Yağtu, Tuba Ünsal, Sedef Avcı, Deniz Akkaya ve Sema Şimşek, podyumlardan ekrana transfer olan sadece birkaç isim. Emre Kınay'ın göndermeyaptığı bir diğer kişi ise eski eşi Emine Ün! Modellikten oyunculuğa geçen Ün, ikinci evliliğini yapınca ekrana veda etti.


CANSU DA HEDEFTE

2000 yılında Güzellik Yarışması'nda Türkiye 3. Güzeli seçilen Cansu Dere de uzun süre boy gösterdiği podyumlara veda edip oyunculuğu seçti. Arkeoloji mezunu olan Dere,ekranlarda boy göstermeye başladıktan kısa bir süre sonra birçok model gibi oyunculuk eğitimi aldı.

Kaynak: Takvim
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Emre Kınay'dan eski eşine çok sert gönderme!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz