THY 17 gün sonra Brüksel’e uçtu

Terör saldırısı sonucu kapatılan ve uzun bir süre uçak seferlerinin yapılmadığı Brüksel Zaventam Havalimanı’nı tekrar uçuşlara açılmasının ardından Türk Hava Yolları (THY) 17 gün aradan sonra ilk seferini bugün gerçekleştirdi. İlk seferde Brüksel’e konser için giden Kenan Doğulu da yer aldı.

Giriş Tarihi: 8.4.2016 11:36 Güncelleme Tarihi: 8.4.2016 11:51
THY 17 gün sonra Brüksel’e uçtu

22 Mart tarihinde düzenlen terör saldırısı sonucu uzun bir süre uçuşlara kapatılan Brüksel ZaventamHavalimanı uçuşlara açıldı. Havalimanının kapalı olmasından dolayı iptal etmek zorunda kalan Türk Hava Yolları'nı 17 gün sonra Brüksel'e ilk seferini saat 07.55'de yaptı. Brüksel'e yapılan seferde 160 yolcu yer aldı.

"KORKU YOK HAYATIMIZ BAKMAK ZORUNDAYIZ"

Antwerp'de bugün vereceği konser için Brüksel'e gittiği belirten Kenan Doğulu,"Konser tarihimiz önceden belliydi. Brüksel'e yakın Antwerp kentinde konserimiz var oraya gidiyoruz. Brüksel Havalimanı'nın uçuşlara açılması bu konuda iyi oldu"dedi. Brüksel Havalimanı'na terör saldırısı olayının hatırlatılması üzerine Doğulu,"Korku yok. Korkuyla yanmaz. Hayatımıza bakmak ve yaşamak zorundayız"şeklinde yanıtladı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
THY 17 gün sonra Brüksel’e uçtu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz