Para istiyorsan annene git!

Kemal Gülman’ın oğlu 141 bin dolarlık nafaka davası açtı. İşadamı oğlu Aslan’a, annesi Feryal Gülman’a bıraktığı 50 milyon dolarlık yalıyı hatırlattı!

Giriş Tarihi: 9.4.2016 12:14
Para istiyorsan annene git!

ABD'de okuyan Aslan Kemal Gülman annesi ile babasının boşanma sürecinde olmasının kendisini mağdur ettiğini belirtti. İddiaya göre baba Kemal Gülman, boşanma sürecine girildiğinden beri oğlu Aslan Kemal Gülman'a yardım etmedi. ABD Kaliforniya eyaletindeki Pepperdine Üniversitesi'ndeki eğitimini yarım bırakma tehlikesiyle karşılaştı.

KAYIT YAPTIRAMADI
Aslan Kemal Gülman'ın avukatı Turan Öner dilekçesinde, "Davacı müvekkilimin okuluna kayıt yaptırabilmesi için 131 bin dolar istiyoruz" dedi. Davalı Kemal Gülman ise oğlunun açtığı 141 bin dolarlık yardım ve tedbir nafakası isteğini reddetti. Gülman, oğlunun 'Bebek Turizm Yatırım ve İşletmeciliği AŞ' adlı firmada yüzde 48 oranında hisse sahibi olduğunu belirtti.

KİRA ONA YETER
Kemal Gülman'ın avukatı Haluk Burcuoğlu cevap dilekçesinde; şirketi Aslan Kemal Gülman doğmadan önce kurduğunu, geriye kalan yüzde 52 hissenin de anne Feryal Gülman'a ait olduğunu kaydetti. Avukat Burcuoğlu, "Müvekkilim bu şirketi oğluna ve annesine vermiştir. Bu şirket Bebek'te değeri 50 milyon doları bulan bir yalının malikidir. Yalının aylık 52 bindolarlık kira bedelinin yüzde 48 oranında hissesi olan 24 bin 960 dolar (yıllık 299 bin 520 dolar) davacı oğluna kalmaktadır" dedi. Hakim duruşmayı tanıkların dinlenmesi için erteledi.


Bebek'teki 800 metrekarelik villanın Feryal Gülman tarafından aylık 52 bin dolara kiraya verildiği belirtildi. Aslan Gülman'ın babasıyla kişisel ilişki kurmaması nedeniyle nafaka talebinde bulunamayacağını söyleyen Kemal Gülman'ın avukatı, "Davacı annesinin yanında yer almayı tercih etmiş, babasıyla kişisel ilişkisini kesmiştir. Medyada çıkan 'kötü adam, kötü baba' haberlerine göz yummuş, bu tür yalan haberleri yalanlamak yerine babasının itibarını zedelemek için annesinin yanında yer almıştır" dedi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Para istiyorsan annene git!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz