Sıyırmış!

Özer’in ‘Sevgilim başkasıyla birlikte olursa bunu aldatma saymam’ sözüne Ataizi’den sert tepki geldi: ‘Artık millet iyice şaşırmış, kafayı sıyırmış. Kendisi aldatma olarak neyi sayıyormuş o zaman!’

Giriş Tarihi: 9.4.2016 12:20 Güncelleme Tarihi: 9.4.2016 12:21
Sıyırmış!
Cem Özer'in geçtiğimiz haftaya damga vuran aldatmayla ilgili sözlerine bir tepki de meslektaşı Hande Ataizi'den geldi... Önceki gün Nişantaşı'nda dolaşırken görüntülenen Ataizi'ye, Özer'in yaptığı bu şok açıklama soruldu. Güzel oyuncunun ilk sözleri "Artık millet iyice şaşırmış, kafayı sıyırmış" oldu.

'KADIN ÇOK DUYGUSALDIR'
Sözlerine "Ne münasebet, olur mu hiç öyle bir şey?" diye devam eden Hande Ataizi, ekledi: "Kendisi aldatma olarak neyi sayıyormuş o zaman? Kadınla erkek arasında şöyle bir fark vardır: Kadın, daha duygusaldır ve yanında yatacağı insana da duygusallık besliyordur. Kadın öyle bir varlık, erkek öyle değil. Erkek doğası gereği biraz daha vahşi ve üreme psikolojisiyle aldatıyor. Bu nedenle kadın, o yatakta yatıyorsa duygusallık vardır aldatmada" dedi.

KİMSE ONA HAK VERMEDİ!
Cem Özer'in bu sözleri birçok ünlü isimden de tepki çekerken, Özer'in sözleri ankete bile konu olmuştu. 'Kizlarsoruyor' internet sitesi, okuyucularına "Cem Özer'e katılıyormusunuz?" diye sordu. Yaklaşık 8 bin kişinin katıldığı ankette, sadece 858 kişi "Katılıyorum, tensel birliktelik aldatmak değildir" seçeneğini işaretlerken okuyucuların yüzde 89'u CemÖzer'i haksız buldu.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Sıyırmış!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz