Cem’in spor aşkı!

‘Artık 50 yaşındayım aşkla evlilikle işim olmaz’ diyen Cem Yılmaz eski formuna kavuştu. Ünlü şovmen barıştığı eski sevgilisi Özge Sabuncu ile Belgrad Ormanı’nda spordaydı

Giriş Tarihi: 10.4.2016 12:51
Cem’in spor aşkı!
Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Cem Yılmaz, aradığı aşkı eski sevgilisi Özge Sabuncu'da buldu. Ünlü komedyen, spiker Dilara Gönder'den ayrıldıktan sonra sık sık ikiz kardeşlerle gecelerde boy göstermişti. Ancak ikizlerin Cem Yılmaz'ın şirketinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Hakkındaki aşk iddialarından yorgun düşen Yılmaz, geçtiğimiz günlerde sarfettiği "Benden geçti be artık 50 yaşında bir adamım aşkla evlilikle işim olmaz"sözleriyle de olay yaratmıştı. Ancak aşkın Cem Yılmaz'dan geçmediği ortaya çıktı.

NEŞESİNE DİYECEK YOK
Bir kozmetik firmasında müdür olan Eski sevgilisi Özge Sabuncu'yla tekrar barışan ünlü komedyen önceki gün Belgrad Ormanı'nda objektiflere takıldı. Sevgilisinin yanında oldukça neşeli olan Cem Yılmaz, "Ormanda bile sizden kurtuluş yok. Orman haber sunar" diyerek kendisini görüntüleyen gazetecilere takıldı. Her zamankinin aksine gazetecilere güler yüzlü tavırlar sergileyen Yılmaz'ın mutlu hallerini görenler, "Cem yakında evlenir" yorumu yaptı. Bu arada ünlü komedyen, bir dönem aşk yaşadığı şarkıcı Ayşe Hatun Önal'la da sık sıkBelgrad Ormanı'na giderek yürüyüş yapıyordu.Cem Yılmaz, eski aşklarından olan Ayşe Hatun Önal'la birlikte de sık sık Belgrad Ormanı'nagidiyordu.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem’in spor aşkı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz