"Paralel artıklara teslim edecek partimiz yoktur!"

MHP lideri Devlet Bahçeli, muhaliflerin açtığı dava sonucu mahkemeden çıkan kayyum kararına çok sert tepki gösterdi. Bahçeli, MHP'ye nüfus etmek isteyen okyanus ötesi kaçkınların ve paralel artıklarının partiyi teslim alamayacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 12.4.2016 11:33
Paralel artıklara teslim edecek partimiz yoktur!

MHP'DE KURULTAY SÜRECİ

MHP ile uğraşılması boşuna değildir. MHP ayak oyunlarına hazırlıklıdır. Her musibeti def edecek cesarettedir. Türk milletine kin duyanların MHP ile ters düşmesi de olağandır. Aksi takdirde bizden şüphe duyulmamalıdır. Biz oranlarda değil gönüllerdeyiz. Yüzdelerde değil, Türklüğün yüz akıyız.

OKYANUS ÖTESİNE UYUM SAĞLADILAR!

Sorumluluktan kaçan kim varsa aynı mevzide toplandılar. Kimisi okyanus ötesine uyum bağlamış, imza toplama deryası başlamıştır. Samimiyetle ifade ediyorum. İmza veren her kardeşim benim için değerledir. Anlamadığım ve asla anlayamacağım önplandaki çığırtkanlar MHP'yi bir plan çerçevesinde etkisizleştirmek isteyenlerdir.

BU DAVANIN HAMURU ŞEHİT KANIYLA YOĞRULMUŞTUR

Bunlar 40 fırın ekmek yeseler, ağızlarıyla kuş tutsalar yine de MHP'yi kafalarına göre tanzime edemeyeceklerdir. Bu davanın hamuru şehit kanıyla yoğrulmuştur.

PARALELE TESLİM EDECEK PARTİMİZ YOKTUR

Bu ucubeler başka kapılarda gezip de nereye gitmiştir. Bizi paralele teslim edecek bir partimiz yoktur.

BUNLAR İKİYÜZLÜ, BUNLAR DİNİNİ PARAYA DÖNÜŞTÜREN ABD KUKLASIDIR

Olağan takvimi beklemek yerine olağanüstü kurultay beklemekte samimiyet aramamalıyız. Şimdidden yapay bayram havalarına tevessül edenleri tek tek fark ediyorum. MHP'ye nüfus etmek isteyen okyanus ötesi kaçkınlarının paralel artıklarının mutluluğunu da izliyorum.

YAŞADIKLARINIZ SİZE MÜSTEHAK

Kendi kurumlarına kayyum atandığında kıyamet kopran zümreye diyorum ki bugüne kadar ne yaşadıysanız müstehaktır. Bunlar ikiyüzlüdür. Bunlar dini paraya dönüştüren ABD'nin kuklası, islamiyetin yüzkaralarıdır. Kimse boşuna heveslenmesin. Bulanık suda balık avalamasın. Bizde tertiplere tamam diyecek acziyet yoktur.

ANKARA, WASHİNGTON, PENSİLVANYA ARASINDA MHP DÜŞMANLIĞI ÜÇGENİ KURULMUŞTUR

Türkiye'nin onca gündemine rağmen tartışmaların odağında MHP'nin yer alması partimizin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Ankara, Washington, Pensilvanya arasında MHP düşmanlığının üçgeni kurulmuştur. Kurultay tavirleri kılığında işbaşındalar. MHP'yi geçmişte harekete geçirmek isteyen grup başarısızlığa uğramıştır.

OLAĞANÜSTÜ KURULTAY YAPILMAYACAKTIR

Bundan sonra sırayı bizim müracaatımızla Yargıtay safhası alacaktır. Eğer istenen büyük kurultay ise, bu yılın Ocak ayında Merkez Yönetim Kurulumuzun kararıyla belirlenen 18 Mart 2018 tarihini herkes sabırla beklemelidir.

Bunun dışında olağanüstü kurultay yoktur, yapılmayacaktır.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
"Paralel artıklara teslim edecek partimiz yoktur!"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz