Müthiş prim

Kalan 6 maçta futbolculardan Avrupa Ligi’ne katılım hakkını kazanmalarını isteyen yönetim, karşılığında 150’şer bin TL prim dağıtma kararı aldı

Giriş Tarihi: 14.4.2016 10:20 Güncelleme Tarihi: 14.4.2016 10:24
Müthiş prim
Sezonu Avrupa kupalarına katılabilecek bir noktada tamamlamak isteyen Trabzonspor yönetimi oyuncuların motivasyonunu artırmak için her yolu deniyor. Bu konuya büyük önem veren BaşkanMuharrem Usta'nın önerisi ile yönetim kurulunun aldığı kararla,Avrupa Ligi bileti kazanırlarsa futbolculara 150'şer bin TL prim ödenecek. Gelecek sezon kurulacak olan iddialı kadronun ligin yanı sıra Avrupa'da da başarılı olmasını hedefleyen yönetimin, transfer görüşmelerinde "Avrupa kupalarında mücadele edeceğiz" kozunu kullanmak istediği de öğrenildi.

İTİCİ GÜÇ OLACAK
Bu nedenle hem teknik heyet, hem de oyuncuların kalan 6 haftada daha üst düzey performans sergilemesini isteyen yönetimin prim sistemini devreye sokmasının oyuncuları daha da hırslandırması bekleniyor.

UEFA'DAN İYİ HABER
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, UEFA ile FFP kriterleriyle ilgili yaptıkları görüşmenin olumlu geçtiğini söyledi. Bülbüloğlu, "Ancak basına her konuyu detaylı anlatmamız konusunda yasak koydular. Daha önce verdiğimiz dökümanları destekleyici belgeler sunduk. '15 Nisan'da karara bağlanır' dediğimiz süreç 15 gün daha uzayabilir. Ancak her şey olumlu gidiyor diyebilirim" açıklamasını yaptı.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Müthiş prim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz