Paralel hakimin bıraktığı PKK’lıdan alcak saldırı

Silopi’de 5 Nisan’da düzenlenen 1 polisin şehit olduğu bombalı saldırıdan yine paralel hainlik ortaya çıktı! Saldırının hem planlayıcısı hem de tetikçisi Ahmet U.’yu Şırnak’ta paralel hakim A.Ö. ‘suç işlemez’ deyip serbest bırakmış!

Giriş Tarihi: 16.4.2016 13:51
Paralel hakimin bıraktığı PKK’lıdan alcak saldırı

Kirli ittifakın delilleri bir bir ortaya çıkıyor! Şırnak Terörle Mücadele ekiplerinin yakaladığı Ferhat kod adlı terörist Ahmet U.'yu 3 Nisan'da 'suç işlemeyeceğine dair vicdani kanaat' gerekçesiyle serbest bırakan Şırnak'ın paralel hakimi A.Ö.'nün eline şehit kanı bulaştı! Serbest kalan Ahmet U., 2 gün sonra 5 Nisan'da Silopi'de güvenlik güçlerine ait zırhlı araca bombalı saldırıyı yaptı. PKK'nın EYP uzmanı olan Ahmet U. saldırıda bizzat ateş açtı. 4 polisyaralandı, polis Yaşar Yavaş şehit oldu.

EYP'LERİN MİMARI

PKK'nın bu hain eylemi gerçekleştirdiği sırada özel bir tim Siirt'te Ahmet U.'nun evine baskın düzenliyordu. Ancak ev boştu. Ahmet U.'nun PKK tarafından EYP konusunda eğitildiği ve pek çok bombanın mimarı olduğu, hendek ve barikatlara tuzaklanan bombaları bizzat yaptığı öğrenildi. Ahmet U., YPS ile YDG-H teröristlerini organize eden ekibin başındaydı.

HSYK İNCELEME BAŞLATMIŞTI

Ahmet U.'yu serbest bırakarak skandal karara imza atan Şırnak Hakimi A.Ö.'nün, FETÖ'cü polis Z.G.'nin eşi ile yakın ilişkide olduğu belirlenmişti. Hakim A.Ö.'nün Ermeni asıllı dayısı hakkında PKK/KCK lehine çalışmaktan dolayı işlem yapıldığı da biliniyor. Skandal serbest bırakma haberlerini ihbar kabul eden HSYK, Şırnak Hakimi A.Ö. için inceleme başlatmıştı.

Akşam

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel hakimin bıraktığı PKK’lıdan alcak saldırı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz