Ayşe Arman'ın Erdoğan hazımsızlığı

Suphi Altındöken tarafından alçakça öldürülen Özgecan Aslan'ın babası Mehmet Aslan, Ayşe Arman'a röportaj verdi. Mehmet Aslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ederek, "Bana iş ve ekmek verdi" dedi. Ayşe Arman ise bu kısımları röportajda saklamaya çalıştı.

Giriş Tarihi: 17.4.2016 13:11
Ayşe Arman'ın Erdoğan hazımsızlığı

Hürriyet yazarı Ayşe Arman Özgecan'ın babası Mehmet Aslan'la bir röportaj yaptı. Mehmet Aslan bir süre önce Yılmaz Özdil gibi bazı köşe yazarları tarafından eleştirilmiş ve "Ünlü olmaya çalışıyor" tepkilerine maruz kalmıştı.

Gelen eleştirilere yanıt veren Mehmet Aslan, eleştirilmesinin nedeni olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etmesi olduğunu söyledi. O sırada Erdoğan'ın kendisine iş ve ekmek verdiğini, bu yüzden kendisine teşekkürü borç bildiğini söyledi. Aynı sözlerin sonunda "Maddesel menfaat sağladıysam namerdim" dedi.

Erdoğan karşıtlığından gözü dönmüş Ayşe Arman, Özgecan Aslan'ın Cumhurbaşkanıyla ilgili sözelerini röportajın aralarına sıkıştırdı, ara başlıkla dikkatçekme gereği bile istemedi. Çünkü Mehmet Aslan'ın bu sözleri söylediği bölümün ara başlığı bile "Kendim için kazanç elde ettiysem namerdim" şeklinde oldu..

İşte röportajdaki o bölüm:

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayşe Arman'ın Erdoğan hazımsızlığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz