Tecavüz karartmasını inkar edemedi

Karaman’daki sapık öğretmen üzerinden Ensar Vakfı ve hükümete iftiralar atarak linç kampanyası başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Star gazetesinin 13 Nisan’da manşete taşıdığı yeğeninin tecavüzüne ilişkin tek kelime açıklama yapamadı.

Giriş Tarihi: 17.4.2016 11:10
Tecavüz karartmasını inkar edemedi

Küçük kız çocuklarına tecavüz eden ve sapıklığı mahkeme kararıyla tescillenmiş yeğeni Hıdır Çakmak ile arasındaki dayı-yeğen ilişkisinin ortaya çıkmaması için tüm resmi bilgi ve belgelerin o dönemde karartıldığını da inkar edemeyen Kılıçdaroğlu, yayınlanan haberin ardından herhangi bir açıklamada bulunmadı. Yeğeninin sapıklığı ve akrabalık ilişkisinin gizlenmesine dair haberin sonrasında sus-pus olan ve adeta kayıplara karışan Kılıçdaroğlu, ne haberi yalanlayabildi ne de tek satır açıklama yapabildi.

KARARTMA YAPILDI

Sapık öğretmen üzerinden ağza alınmayacak küfürler ederek kadın bakana ağza alınmayacak hakaretler eden ve hükümete saldıran Kılıçdaroğlu, yeğeninin mahkeme kararıyla sabit olan sapıklığını lanetlemekten çekinerek olayın üstünün kapanmasını bekledi. Kılıçdaroğlu'nun yeğeni Hıdır Çakmak, 2010 yılında 4 kız çocuğuna tecavüzde bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı. 11-14 yaşları arasındaki M.D, Ö.N.K, A.Ö. ve M.E.'ye cinsel istismarı sabit bulunan Çakmak hakkında Kocaeli 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nce 20 yıl hapis cezasına verildi. Ardından tecavüz olayında Çakmak ile Kılıçdaroğlu arasındaki akrabalık bağı ortaya çıkmasın diye tüm belge ve bilgiler, CHP'li bürokratlar ve onlarla ittifak halinde hareket eden Paralel Yapı üyesi polisler tarafından karartıldı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Tecavüz karartmasını inkar edemedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz