Eren Erdem'in şoke eden planı

Karşı gazetesi soruşturmasında teknik takibe takılan Eren Erdem'in, seçimlerden önce aday olabilmek için mafya usulü yöntemler izlediği ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 23.4.2016 10:25
Eren Erdem'in şoke eden planı

CHP'li Erdem, kendisini 'sağda solda' eleştiren başka bir CHP'liyi milletvekili adayı olabilmek için dövdürmeyi onaylamış!

Son dönemde paralel yapıyı canla başla savunan tavırlarıyla bilinen CHP Milletvekili Eren Erdem, parti içindeki muhaliflere de paralel yapının yöntemleriyle karşılık veriyor. Skandal, Karşı gazetesine yönelik soruşturma kapsamında başlatılan teknik takibe takılan görüşmeler sayesinde ortaya çıktı.

Savcılığın dosyasını ayırıp hakkında fezleke hazırlandığı öğrenilen CHP'li Eren Erdem'in henüz milletvekili olmadığı dönemde CHP'den aday olabilmek için başkanım diye hitap ettiği D.Z.'nin hakkında konuşan partiliyi 'iki adam tut gereğini yaptır" dediği Erdem'in ise 'anladım mevzuyu" dediği görülüyor.

İşte o skandal konuşma:

- D.Z: Sana bir şey anlatayım.

- EREN ERDEM: Buyur abi.

- D.Z: Bu bir şerefsiz var ya.

- EREN ERDEM: He…

- D.Z: Gitmiş kafeteryada senin aleyhine dün saymış saymış… Ben sana dedim ya susmaz o. Gürsel Bey'i ara, yani Gürsel Bey bunun bir şekilde ağzını kapatması lazım çünkü her yerde senin aleyhine yoğun bir karalama kampanyası...

- D.Z: Ya da iki kişiyle bunun gereğini yaptır bir yerde ya...

- EREN ERDEM: Evet evet anladım abi.

- D.Z: Başka türlü olmaz. Yani mahalle mahalle dolaşıyor. Senle ne alıp veremediği var ben anlamıyorum.

- EREN ERDEM: Bilmiyorum ki abi ben, vallahi bilmiyorum yani. ,

- EREN ERDEM: Olsun olsun…

- D. Z: İki kişi bunu bir yerde... Kesecek gereğini yapacak başka türlü susturamazsın, böyle birisi.

- EREN ERDEM: Anladım abi mevzuyu ben.

- D.Z: Akşam orda olacağım.

Uyduruk haberci!
Telefon tapelerinde Erdem'in kendisine belge getiren kişinin 'uyduruk' demesine rağmen 'olsun' diye yalan belgelerle haber yaptığını da ifşa ediyor.

- Y.G: Şimdi bir genç delikanlı bu Rıza Sarraf olayına benzer bir olay, bir Azerbaycanlı kişiyle ilgili bir para hareketinin belgeleri var elimde diyor. Tabii tabii belgeler uyduruk da olabilir.

- Y.G: Gerçekten önemli de bir şey olabilir bi bakalım. Bu Mado da hemen şeye Beylikdüzü'ne girişte Mado var. Bu senin yanındaki hanımefendi biliyor orayı. (Akşam)

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Eren Erdem'in şoke eden planı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz