Külliye'de duygusal anlar

23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklar Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlandı. Koltuğunu minik bir kız çocuğuna devreden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çocuklar arasında neşeli anların yanında duygusal anlar da yaşandı.

Giriş Tarihi: 23.4.2016 13:24
Külliye'de duygusal anlar

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 23 Nisan'dan dolayı çocukları kabul etti. Cumhurbaşkanlığı makamına bu yıl bir kız çocuğu otururken, bir çocuğun da ağlaması yürek burktu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Başak Tahan'a devretti.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI!

Buluşmaya katılan çocuklar kendilerini tanıtırken, Çorum'dan gelen Necip Can isimli çocuk Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a doğu ve güneydoğu illerinde devam eden terör operasyonları hakkında soru sorarken gözyaşlarına hakim olamadı.

"BİZİM ŞEHİDİMİZİN KANI YERDE KALMAZ"

Araya giren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu teröristlerle ilgili mücadelemiz yoğun bir operasyon dizisiyle devam ediyor. Biz bu terörle teröristle milletimizin huzuru, refehı için sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Bizim şehidimizin kanı yerde kalmaz, kalamaz. O yüzden bu mücadelenin devamı geliyor. Özellikle Güneydoğu bölgesi başta olmak üzere, bir taraftan operasyonlar devam ederken, bir taraftan da şehit ve gazilerimize yönelik devletimizin aldığı bir dizi yardım paketleri var. Bunlar içinde konut edinmeden tutunuz, konutların yeniden inşasına yönelik birçok bakanlığımızın çalışmaları var. Şehitlerimiz bize emanettir. Onların aileleleri, çocuklarını açıkta bırakamayız" dedi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Külliye'de duygusal anlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz