Caner Erkin aşkını sosyal medyada ilan etti

Rol aldığı dizisinin yapımcısından 'Özel hayatınla gündeme gelme' uyarısı alan Ovalı ise korkudan ilişkiyi gizliyor.

Giriş Tarihi: 24.4.2016 10:34
Caner Erkin aşkını sosyal medyada ilan etti

Sonunda tanıştılar

Asena Atalay'dan boşandıktan sonra hızlı çapkın kesilen Caner Erkin, Şükran Ovalı'ya fena tutuldu! 1 aydır güzel oyuncunun peşinde olan Fenerbahçeli yıldız, 15 gün önce de Şükran Ovalı ile tanışmayı başardı..

Şükran Ovalı ilişkiyi yalanladı

Caner Erkin ile Ovalı, bir haftadır Bebek ve Etiler'de sürekli birlikte görülse de güzel oyuncu futbolcuyla aşk yaşadığını yalanladı. Şükran Ovalı'nın Caner Erkin ilişkisini inkar etmesinin ardından ise yapımcı korkusu çıktı.

Takibe takip yok

Bir dizinin kadrosuna yeni giren Ovalı'ya yapımcısından "Aşk hayatınla kesinlikle gündeme gelmeyeceksin" uyarısı geldi. Ancak güzel oyuncunun, Caner Erkin'le ilgili "İlişkimiz yok" açıklaması yıldız futbolcuyu durduramadı. 12 Mart'tan beri instagram'da Şükran Ovalı'nın paylaştığı her fotoğrafını beğenen Fenerbahçeli futbolcu, şimdi de güzel oyuncuyu takibe aldı.Aşkını gizli tutmak isteyen güzel oyuncu ise Caner Erkin'i ısrarla takip etmiyor.

Sosyal medyada ilan etti

Şükran Ovalı, Caner Erkin'e "İlişkimizi gizli tutmamız gerekiyor" dese de yıldız futbolcu, aşkını instagram'da ilan etmekten çekinmiyor.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Caner Erkin aşkını sosyal medyada ilan etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz