Caner'e af çıkıyor

Pereira, “Ben kin tutmam” dedi, Aziz Yıldırım yumuşadı. Hocayla başkan bugün bir araya gelip konuyu görüşecek, ardından da yönetim kurulu toplantısında yıldız futbolcunun “kadro dışı” kararı kalkacak...

Giriş Tarihi: 26.4.2016 10:05
Caner'e af çıkıyor
Galatasaray maçında adını ilk 11'de göremeyince Pereira'ya küfreden Caner Erkin, o gün bugündür kadro dışı. Yıldız futbolcu, özür de diledi ancak beklediği karşılığı bulamadı. Yaptıklarından dolayı çok pişman olan Caner yılmadı, affedilmemesine rağmen yönetimle ve Pereira ile arayı sıcak tutmaya çalıştı, iki tarafa da aracılarla haber gönderip yeniden takıma dönmek istediğini bildirdi.

Özür dilemesine gerek yok
Pereira'nın, "Ben bu tip şeyleri uzatan biri değilim, asla da kin tutmam. Benden özür dilemesine gerek yok, takım arkadaşlarından dilesin yeter. Ancak yönetim ne der, onu bilemem" diyerek oyuncusuna kapıları açtı. Portekizli teknik direktörün bu açıklamasının yanı sıra sahada üst üste alınan başarılı sonuçlar, Caner konusunda Aziz Yıldırım'ı yumuşattı.

Gözler yönetime çevrildi
Pereira ile konu hakkında bugün bir araya geleceği öğrenilen başkan Yıldırım'ın "Büyüklük bizde kalsın" dediği, bugünkü yönetim kurulu toplantısından milli futbolcu için "af" kararı çıkartacağı ifade edildi. Aftan sonra Caner'le kontratının uzatılması meselesi görüşülecek.

Emre BOL
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Caner'e af çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz