‘Cüppeli tutuklanmadan koğuşunu ayarladılar’

Şike davasında hapis yatan eski Beşiktaş yöneticisi Serdal Adalı: Cübbeli Ahmet Hoca tutuklanmadan önce kalacağı koğuş belliydi

Giriş Tarihi: 27.4.2016 10:39
‘Cüppeli tutuklanmadan koğuşunu ayarladılar’
Beşiktaş eski yöneticisi Serdal Adalı,şike kumpası soruşturması çerçevesinde verdiği ifadede, cezaevinde bulunduğu sırada Cüppeli Ahmet Hoca'nın henüz savcılığa bile çıkarılmadan koğuşunun ayarlandığına şahit olduğunu kaydetti. Serdal Adalı, cezaevinde 3-4 ay kaldıktan sonra tahminen bir salı sabahı T1 bölümünden Zeki Müdür ve yanında doktorlardan oluşan bir ekibin gezdiğini, ne yaptıklarını sonuca da "Misafirimiz var" şeklinde bir cevap aldığını, ısrar etmesi üzerine ise Cüppeli Ahmet Hoca'nın geleceğini söylediklerini kaydetti.

'CEMAAT PARA İSTEDİ'
Adalı bir süre sonra televizyonda Cüppeli Ahmet lakaplı kişinin emniyetten savcılığa götürülmek üzere çıktığını gördüğünü, aynı aksam saat 22.00'de de tutuklanıp ayarlanan revire getirildiğini dile getirdi. Serdal Adalı "Cübbeli Ahmet Hoca'nın tutuklanacağı önceden belliydi" dedi. Adalı ayrıca cezaevindeyken bazı avukatların gelip, "Cemaat oluru olmadan bu iş çözülemez" dediklerini, avukatına sorduğunda ise para talebi olduğunu söylemesi üzerine kendisinin hiçbir şekilde Gülencilere para vermeyeceğini söylediğini dile getirdi.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Cüppeli tutuklanmadan koğuşunu ayarladılar’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz