Yanımda kal

Genel kurulda seçilmesine kesin gözüyle bakılan Fikret Orman’ın, “4.5 yıllık süreçte büyük sıkıntılar yaşadık. Ahmet ağabey hep yanımdaydı. Devam edip etmeme konusunda kararı kendisi verecek” dediği öğrenildi

Giriş Tarihi: 28.4.2016 09:41 Güncelleme Tarihi: 28.4.2016 09:53
Yanımda kal
Beşiktaş'ta yaklaşan genel kurul öncesi muhalefetten bir hazırlık olmaması ve güçlü bir aday çıkmaması nedeniyle gözler seçimi kazanması beklenen Başkan Fikret Orman'a çevrildi. Orman'ın yönetimine yeni isimleri alması beklenirken, geçtiğimiz yıl yakın çevresine, "Bu süreç beni çok yordu. Görev süremi doldurunca bırakacağım" diyen Ahmet Nur Çebi'nin durumu hala netlik kazanmadı. Orman'ın bu konuda, "Yönetimde değişikliklere gideceğim ancak son 4.5 yılda yaşadığımız tüm sıkıntılarda Ahmet ağabey hep yanımdaydı. Devam edip etmeme kararını kendisi verecek" dediği öğrenildi.

'ÖNCE ŞAMPİYONLUK...'

Çebi'nin ise "Şu anda tek gündemimiz şampiyonluk... Kayseri ve G.Saray maçlarını atlatalım, sonra şartlara ve listeye bakarız"diyerek kararını ötelediği ifade edildi. Yöneticiler Umut Güner, DenizAtalay, Ahmet Ürkmezgil, Metin Albayrak, Hakan Özköse, Erdal Torunoğulları, Erdal Karacan ve Emre Kocadağ'ın, Orman'ın yeni listesinde de yer alması bekleniyor.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Yanımda kal
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz