FETÖ’nün Sözcü'sü dağılmadan hurdaya gidiyor

FETÖ tarafından beslenen Sözcü gazetesi hurdaya düştü. Onbinlerce gazetenin bayiye gönderilmeden yumurta kartonu fabrikasına gönderilerek bayide satılmış gibi gösterilmesi çevrecilerin tepkisine yol açtı.

Giriş Tarihi: 29.4.2016 11:19
FETÖ’nün Sözcü'sü dağılmadan hurdaya gidiyor

En çok satan gazeteler arasında yeraldığını iddia eden FETÖ'nün tetikçisi Sözcü'nün bayiye gitmeden yumurta kartonu fabrikasına gönderilmesi çevrecilerin tepkisine yol açtı. Bazı çevreciler ise geri dönüşüme gönderilmesinin daha fazla ağaç kesilmesini engellediği için olumlu karşılanması gerektiğini söylüyor.

650 BİN SATTIĞINI İDDİA EDEN ZAMAN'IN DA BENZER GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKMIŞTI!

Sözcü'nün sayıları bayi raflarında değil geri dönüşüme hazır beklerken görüntüleniyor. Hurda görüntüleriyle ilgili gazete yönetiminin ne diyeceği ise merak konusu. Türkiye'nin birçok yerinde benzer görüntülerin olduğu belirtiliyor. Bir dönem 650 bin sattığını iddia eden Zaman gazetesinin de benzer görüntüleri ortaya çıkmış ve gazetenin eski yönetimi bu depoları kapatmak zorunda kalmıştı.

ÇEVRE DOSTU SÖZCÜ(!)

Gazetenin sayıları, balya balya kağıt hurdacılarında duruyor. Buradan geri dönüşüme sokulan Sözcü çevreye de katkı sunarak daha fazla ağacın kesilmesine engel oluyor, fayda sağlıyor. Türkiye'nin birçok yerinde onbinlerce Sözcü Gazetesi dağıtıma gönderilmeden yumurta kartonu fabrikasına gönderilmesinin ortaya çıkması üzerine gazete yönetiminin nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

İŞTE O BALYALAR

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’nün Sözcü'sü dağılmadan hurdaya gidiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz