Altın Palmiye Ödülleri Turkuvaz Medya'ya yağdı

3. Mersin Altın Palmiye Ödülleri halk oylaması ile belirlendi; Sabah, Fotomaç, A Haber ve A Spor "Altın Palmiye" ödülüne layik görüldü

Giriş Tarihi: 5.5.2016 12:49
Altın Palmiye Ödülleri Turkuvaz Medya'ya yağdı

Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan 'Mersin Altın Palmiye Ödülleri'nin halk oylamasına sunulan anketleri sonuçlandı. Asis Yapı ana sponsorluğunda düzenlenen '3. Altın Palmiye Ödülleri'nde Sinema, Müzik, Spor, Yaşam, Televizyon ve Basın Ödülleri olmak üzere 6 kategoride ödüller sahiplerini buldu. Bu yıl ilk defa halk oylamasıyla belirlenen ödüllerde Turkuvaz Medya Grubu, büyük bir başarı elde etti.

9 Mayıs'ta verilecek

Yapılan anketlere göre Yılın Gazetesi; Sabah Gazetesi, Yılın Spor Gazetesi; Fotomaç, Yılın Haber Kanalı; A Haber, Yılın Spor Kanalı ise A Spor seçildi.
Ödüller, 9 Mayıs Pazartesi akşamı Mersin Wonasis Otel'de gerçekleşecek törende sahiplerine verilecek. Sanat dünyasına da gecede birçok ödül verilecek. Türk-Alman ilişkilerine katkılarından dolayı atv'de yayınlanan "Yeter" dizisinin oyuncusu Wilma Elles'e Uluslararası Onur Ödülü verilecek. Yaşam Boyu Başarı ödülü Salih Güney, Yılın Sinema Filmi Yönetmeni Şafak Sezer, Yılın Erkek Sanatçısı Mustafa Ceceli, Yılın Pop Kadın Sanatçısı Hande Yener, Yılın Sinema Karakter Oyuncusu Ebubekir Öztürk seçildi.

Altın Palmiye Ödülleri Kurucu Başkanı Organizatör Nedim Delibaş, "Altın Palmiye Ödülleri internet üzerinden halk oylaması ile seçildi. Bu nedenle ayrı bir önemi var. Bütün çabamız bu ödülleri uluslararası yapmak" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Altın Palmiye Ödülleri Turkuvaz Medya'ya yağdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz