Hem kına, hem bekarlığa veda gecesi

Cumartesi günü Kenan İmirzalıoğlu ile evlenecek olan Sinem Kobal, arkadaşları ile kına gecesi yaptı. Kına yakılırken gözyaşı döken Kobal, “Hem kına, hem de bekarlığa veda gecesi oldu” dedi

Giriş Tarihi: 9.5.2016 09:37 Güncelleme Tarihi: 9.5.2016 11:10
Hem kına, hem bekarlığa veda gecesi

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile 14 Mayıs'ta dünyaevine girmeye hazırlanan Sinem Kobal, önceki akşam kına gecesi yaptı. Yeniköy Arnavutköy Balık'ta yapılan kına gecesine; Kobal'ın yakın arkadaşları Burçin Terzioğlu, Yasemin Özilhan ve Şükran Ovalı da katıldı. Akşam üzeri Kuruçeşme'deki bir çiçekçiden çiçek aldıran Burçin Terzioğlu, mekana saat 18.00 sularında gitti. Ardından Yasemin Özilhan ve Şükran Ovalı da mekana gitti. Kobal, gecede beyaz renkli şık bir elbise giydi. Kına yakılırken başına kırmızı duvağını ve çiçeklerden yapılmış tacını takan Kobal, gözyaşlarını tutamadı. Bu arada masaların üstündeki 'Game over' (oyun bitti) yazılı kartlar dikkat çekti. Karttaki damat figürünün ayağındaki kelepçe, herkesi güldürdü. Halayların çekildiği mekandan, Ovalı ve Terzioğlu ile çıkan Kobal, "Arkadaşlarım bana sürprizler yaptı. Hem kına, hem de bekarlığa veda gecesi oldu" dedi. Kobal, gecenin finalinde kendisine gelen hediyeleri aracına gönderdi. Bu sırada hediyelerin araca konulmasına yardım eden muhabir de ufak bir kaza geçirdi. Poşetleri bagaja yerleştiren muhabiri fark etmeyen şoför, bagaj kapağını kapatınca, muhabir başını çarptı. Daha sonra Terzioğlu'nun aracına binen üçlü, hep birlikte Emirgan'da başka bir mekan geçerek eğlenceye devam etti. Onlara, Kobal'ın müstakbel eşi Kenan İmirzalıoğlu ve İlker Kaleli de katıldı. Kobal, gecenin ardından Instagram'da şu yazıyı paylaştı: "Dostlar, kendi seçtiğimiz ailemizdir. Ben yeni bir hayata adım atarken bunun önemini bir kez daha anladım."

'YENİ BİR HAYATA İLK ADIM'

Başına çiçeklerden yapılan bir taç takan Sinem Kobal, Burçin Terzioğlu'nun getirdiği bembeyaz güllerle mutluluk pozu verdi. Kobal, sevincini şu sözlerle paylaştı: "Dostlar, kendi seçtiğiniz ailenizdir. Ben yeni bir hayata doğru adım atarken bunun önemini bir kere daha anladım."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Hem kına, hem bekarlığa veda gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz