Popçular arasındaki rekabet, ticarete de taşındı

Hande Yener'in ardından bu yaz Hadise de Bodrum'da plaj işletecek. Ünlü şarkıcının, 2 milyon euro'ya satın aldığı ve 'La Plaj' adını verdiği mekandaki hizmetler Yener'in beach'ine fark atacak!

Giriş Tarihi: 10.5.2016 09:48 Güncelleme Tarihi: 10.5.2016 10:33
Popçular arasındaki rekabet, ticarete de taşındı

Hadise, Yener'e rakip olacak

Popçular arasındaki rekabet, ticarete de taşındı, Hande Yener'in Bodrum'da Sebastian isimli beach açmasının ardından bu yaz Hadise de açacağı mekanla Yener'e rakip olacak.

Güzel şarkıcının, 2 milyon euro'ya aldığı Tilkicik Koyu'ndaki araziye yapılacak 'La Plaj' isimli mekanın özellikleri şimdiden heyecan yarattı. Hadise'nin en büyük destekçisi olan ablası Hülya Açıkgöz'ün başında duracağı mekanın işletmesi ise başarılı iş kadını Candan Topdemir'e emanet olacak.

Yaz boyu sürprizler olacak

'La Plaj'ın sadece bir beach konseptinde olmasını istemeyen seksi şarkıcı, mekanda birçok farklı lezzetleri de sunacak. Bunun için ilk olarak Süleyman Dilek'le el sıkışan Hadise, ünlü kasabın mekanındaki lezzetlerini Bodrum'a taşıyacak.

DJ Mert Aydın ve DJ Cafer Palamut'la da el sıkışan seksi şarkıcı, mekanında eğlenceyi doruğa çıkaracak. 2 milyon euro'ya aldığı mekan için 1 milyon euro'luk daha harcama yapan Hadise'nin vizyonu sayesinde işletmecilikte de büyük başarı yakalayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Güzel şarkıcının, 'La Plaj' için yaptırdığı dekorasyon ile sunacağı hizmetleri görenler, "Hadise, mekancılıkta da Hande'yi yener" yorumları yapıyor.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Popçular arasındaki rekabet, ticarete de taşındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz