Murat Boz, sevgilisinin yaşgünü için şarkı besteledi

Sevgilisi Aslı Enver’in 32’nci yaşgünü için bir şarkı besteleyen Murat Boz, sevgilisine sürpriz yaptı. Şarkıyı dinlerken göz yaşlarına boğulan Enver, daha sonra sevgilisine sarılıp teşekkür etti

Giriş Tarihi: 11.5.2016 09:32 Güncelleme Tarihi: 11.5.2016 09:48
Murat Boz, sevgilisinin yaşgünü için şarkı besteledi
Aslı Enver, önceki gün 32'nci yaşgününü sevgilisi Murat Boz'un düzenlediği sürpriz bir partiyle kutladı. Akaretler'deki bir mekanda yapılan partiye; ünlü çiftin aileleri ve arkadaşları katıldı. Geceden notlar şöyle:
Murat Boz, saat 00.00'da sahneye çıkıp sevgilisinin yaşgünü için bestelediği şarkıyı seslendirdi. Bu sırada sahne arkasında yer alan barkovizyonda ikilinin birlikte çektirdiği fotoğraflar yayınlandı. Enver, bu süpriz karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Şarkı bittikten sonra sevgilisine sarılan Aslı Enver, teşekkür etti.
Parti için kapatılan mekanın pencereleri, gazeteciler görüntü almasın diye yastıklarla kapatıldı. Aslı Enver'e verilen hediyeler ise sevgilisi Boz'un cipinin arkasına zor sığdı.
Murat Boz'un babası Cafer Boz, şöyle konuştu: "Yaşgünü kutladık, çok güzeldi. Murat'ın Aslı için bestelediği şarkıdan haberimiz yoktu; bize de sürpriz oldu." Baba Boz, "Aileler de kaynaştı mı?" sorusuna ise "Evet, kaynaştı. Aslı'yı çok seviyoruz. Her anne-baba torun sahibi olmak ister. İnşallah, hayırlısı" yanıtını verdi. Anne Nedret Boz ise çiftin yaza düğün yapacağı iddiaları hakkında "Bilemiyorum, kendi kararları" dedi.
Aslı Enver'in annesi Dilek Enver, "Murat'la aramız çok iyi" diye konuştu. "Yaza düğün olur mu?" sorusunu ise yanıtlamadı.

İşte o şarkı
Her şey bulanık, dağınık, darmadağın Herkes yabancı, ben yalnız, ben kayıp İçimdeki küçük çocuk üzgün ama alışık Derken çıkıp gelen gözümdeki ışık sensin İyi ki doğdun canım İyi ki varsın Ne desem boş, cümleler aciz sen anlarsın
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Boz, sevgilisinin yaşgünü için şarkı besteledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz