Arzu Sabancı o iddiaları yalanladı

''Oğlum mutlu olsun bana yeter''

Giriş Tarihi: 12.5.2016 10:26 Güncelleme Tarihi: 12.5.2016 10:38
Arzu Sabancı o iddiaları yalanladı

Sosyetenin gözde bekarı Hacı Sabancı'yla ilişkisi evliliğe giden Özge Ulusoy'a güzel haber. Ünlü modelin oğluyla ilişkisine karşı olduğu söylenen anne Arzu Sabancı, iddiaları şu sözle yalanladı: Oğlum mutlu olsun bana yeter.

Özge ve Hacı evliliğe gidiyor

Türkiye'nin en zengin ailelerinden Sabancı'ların gözde bekarı Hacı Sabancı, uzun süredir birlikte olduğu manken ve oyuncu sevgilisi Özge Ulusoy'la adım adım evliliğe gidiyor. 5 yıldır birlikte olan Sabancı ve Ulusoy hakkında sık sık "Sabancı Ailesi Özge'yi istemiyor" iddiaları konuşuluyordu.

Güzel model, bu iddiaları yalanlasa da Hacı Sabancı'nın annesi Arzu Hanım, konu hakkında suskun kalmıştı. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Arzu Sabancı'nın küçük oğlu Hakan'ın sevgilisi Aslışah Alkoçlar'la birbirini instagram'da takip etmesi, Özge Ulusoy'la ise hiçbir bağının olmaması bu iddiaları güçlendirmişti...

Cemiyet hayatının en zarif kadınlarından olan Arzu Sabancı, önceki gün Etiler Fenix'te, Koruncuk Vakfı için düzenlenen bir davete katıldı.

İlk kez destek verdi

Sabancı, Özge Ulusoy'un da tişort tasarlayarak destek verdiği etkinlikte sorular karşısında suskunluğunu bozdu. Arzu Hanım şu açıklamalarda bulundu;

"Çocuklarım kariyerini yaptı. Gönüllerinden kim geçiyorsa evlenebilirler. Onlar mutlu olsun ben zaten mutlu olurum" diyerek Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy aşkına onay verdiğini ilk kez dile getirdi.

İlişkisi yüzünden adı istenmeyen geline çıkan Özge Ulusoy, Hacı Sabancı'yla çok mutlu. Aileden de onay alan çift, adım adım evliliğe gidiyor.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Arzu Sabancı o iddiaları yalanladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz