Seninleyiz Hulusi Paşa

Sümeyye Erdoğan-Selçuk Bayraktar çiftinin nikah şahidi olduğu için Sözcü gazetesinin organizasyonu ile hakkında karalama kampanyası başlatılan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'a binlerce destek mesajı yağdı. Twitter'da açılan #SeninleyizHulusiPaşa etiketiyle birlikte Orgeneral Akar'ın çok sayıda fotoğrafı da paylaşıldı.

Giriş Tarihi: 17.5.2016 10:33 Güncelleme Tarihi: 17.5.2016 10:34
Seninleyiz Hulusi Paşa

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, geride bıraktığımız Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar çiftinin nikah törenine katıldı. Akar'ın nikah törenine katılmasına ilişkin Sözcü gazetesinde ve sosyal medyada çirkin yorumlar paylaşıldı. TSK'dan bugün yapılan açıklamada ise söz konusu mesnetsiz yorumların 'insani ve vicdani olmaktan uzak' olduğu bildirildi.

SOSYAL MEDYADA #SeninleyizHulusiPaşa

Nikah töreninde şahitlik yapan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'a yönelik olarak başlatılan karalama kampanyasına karşın sosyal medya platformu Twitter üzerinden 'SeninleyizHulusiPaşa' kampanyası başlatıldı.

Hulusi Akar'ın fotoğraflarının paylaşıldığı ve duygulandıran destek mesajlarının yer aldığı kampanya kapsamında kısa sürede binlerce kez tweet atıldığı görüldü.

6 bin 500 davetli katılmıştı
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın da yer aldığı nikah törenine siyaset, spor, sanat ve iş dünyasından 6 bin 500 davetli katıldı. Sümeyye Erdoğan-Selçuk Bayraktar çiftinin nikah şahitleri Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bosna Hersek lideri Bekir İzzetbegoviç, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Lübnan Başbakanı Saad Hariri ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama oldu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Seninleyiz Hulusi Paşa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz