Gökhan Töre ve Esra Bilgiç'ten ilan-ı aşk!

Birlikte görüntü verdiler

Giriş Tarihi: 19.5.2016 10:45
Gökhan Töre ve Esra Bilgiç'ten ilan-ı aşk!

Gökhan Töre, önceki akşam kural bozdu. 5 aydır aşk yaşadığı Esra Bilgiç'le basından köşe bucak kaçan Beşiktaşlı yıldız, oyuncu sevgilisiyle bir düğüne katılıp aşkını ilan etti.

Spor camiası Kaya'nın düğününde bir araya geldi

Galatasaray'ın centilmen futbolcusu Semih Kaya, önceki akşam hayatını Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın oyuncusu Yasemen Saylar ile birleştirdi. Sporcu çift, düğün tarihi olarak da Galatasaray'ın UEFA kupasını kazandığı tarih olan 17 Mayıs'ı seçti. Çırağan Sarayı'ndaki düğün töreni, spor camiasını bir araya getirdi. Şıklık yarışının yaşandığı gecede şampiyon Beşiktaş'ın yıldızı Gökhan Töre de vardı.

İlişkilerini gizli tutuyorlardı

Ocak'tan beri güzel oyuncu Esra Bilgiç'le aşk yaşayan yıldız futbolcu, ilişkisini o günden beri gizli tuttu. Genç çift, 'Diriliş Ertuğrul'da 'Halime Hatun'u canlandıran Bilgiç'in yapımcısından aldığı "Özel hayatınla gündeme gelme" uyarısına kulak verdi.

Kural bozdular

Aylardır gazetecilerden köşe bucak kaçan Esra Bilgiç ile Gökhan Töre, önceki akşam kurallarını bozdu. Semih Kaya ile Yasemen Saylar'ın düğün törenine güzel sevgilisiyle birlikte katılan Beşiktaşlı yıldız, aşkını da herkese ilan etti.

Gökhan Töre ve Esra Bilgiç, gazetecilerin ilişkileriyle ilgili soruları karşısında ise tek kelime etmedi. Saylar ile Kaya'nın düğünü spor camiasını Çırağan'da buluşturdu.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökhan Töre ve Esra Bilgiç'ten ilan-ı aşk!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz