Ege’de bayram

19 Mayıs’ın perşembe gününe denk gelmesini fırsat bilenler, soluğu Ege’de aldı. Sosyete ve magazin dünyasının ünlü isimleri Bodrum, Çeşme ve Göcek’e akın etti. İstanbul’daki trafik boşalırken lüks yatlar, Ege Denizi’ni doldurup taşırdı...

Giriş Tarihi: 21.5.2016 13:06
Ege’de bayram

Hiçbir tatil fırsatını kaçırmayan Beyaz Türkler, bu kez 19 Mayıs'ın perşembe gününe denk gelmesiyle bayram yaptı. Cuma gününü hafta sonuna bağlayan sosyete ve magazin dünyasının ünlüleri, Ege'ye koştu. Ünlülerin ilk tercihi ise Göcek oldu.


Cuma günü olmasına rağmen İstanbul'da trafik böyle boştu. Deniz haritası, Ege'ye kaçışın kanıtıydı. Kuşadası'ndan Fethiye'ye kadar olan bölgede denizdeki özel yat ve günlük tekne yoğunluğu, İstanbul trafiğinin yerini aldı.

İLK TERCİHLERİ GÖCEK
Aslı Şen, Sitare Akdilek, Burcu Esmersoy, Mustafa Sandal, Sinan- Melda Kosif, Ronit Gülcan ile Cem Hakko, Pınar-İlhan Sabancı ve Sanem ile Ralf Tezman, Göcek'te olanlardan birkaçı... Yasemin-Dikran Masis, Arzu ile Ömer Sabancı ve Pınar Altuğ ise Bodrum'a gitti. Burcu Kara ve Ece Erken, Çeşme'de soluğu aldı. Beyaz Türkler'in Ege'ye akın etmesiyle İstanbul boşaldı. Dün Cuma olmasına rağmen trafik, İBB'nin sayfasına yemyeşil olarak yansıdı. Ege Denizi ise lüks yat ve günlük teknelerle dolup taşmıştı...Cemiyet hayatının gözde çifti Pınar Sabancı ile Yalçın Sabancı da birçok sosyetik gibi soluğu Göcek'te aldı. Melda-Sinan Kosif ve Sanem-Ralf Tezman'ın da olduğu arkadaş gruplarıyla Göcek'in koylarını gezen Pınar Hanım, bir de müjde verdi. Yalçın adında 2 yaşında bir oğlu olan Sabancı, ikinci bebeğine hamile olduğunu açıkladı.


Güzel sunucu Burcu Esmersoy da sevgilisi Tuna Aksu ile tatil için Göcek'i tercih eden ünlü isimler arasında yer alıyor.


Yatıyla Göcek koylarını gezen Mustafa Sandal, bir ara dümeni büyük oğlu Yaman'a emanet etti. O an da Musti'nin eşi Emina Sandal'ın objektifine takıldı.Kendisinden 35 yaş büyük eşi Dikran Masis'ten yaklaşık 8 aylık hamile olan Yasemin Hanım da 19 Mayıs'ın perşembe gününe denk gelmesini fırsat bildi. 70 yaşındaki eşiyle Bodrum'un yolunu tutan sosyetik güzel, lüks yatlarıyla gittiği Cennet Koyu'nda denize girmeyi ihmal etmedi.
Komedyenler Ege'ye demir attı. Bodrum'daki Cem Yılmaz'ın ardından Şahan Gökbakar da Ege'deki lüks bir otelin yolunu tuttu. Şahan, eşi Selin Gökbakar ve oğlu Deniz Efe ile denizin tadını çıkarıyor.

Yelkenci Edhem Dirvana ile geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde evlenen Tanem Sivar, Bozburun'da... Eşinin buradaki yat kulübünde ailesi ve arkadaşlarıyla tatili geçiren Sivar, deniz ve güneş keyfi yaptı. Tanem Sivar, parende atarak iskeleden denize atladığı görüntüleriyle de akrobatikliğini gözler önüne serdi.Eda Taşpınar, önceki gün St. Tropez'in yolunu tuttu. İkoncan, Fransa'da kendi adını taşıyan güneş yağlarının satılacağı mağazaları kontrol etti. Taşpınar, St. Tropez'de de böyle mutluluk pozu verdi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ege’de bayram
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz