Uluslararası Geleneksel Türk Kalp Vakfı Tenis Turnuvası bitti

Sağlık için yarıştılar

Giriş Tarihi: 6.6.2016 15:34
Uluslararası Geleneksel Türk Kalp Vakfı Tenis Turnuvası bitti

5. Uluslararası Geleneksel Türk Kalp Vakfı Tenis Turnuvası, Fatih Belediyesi isim sponsorluğunda 26 Mayıs-05 Haziran tarihleri arasında Akatlar Clubsporium'da yapıldı.
Clubsporium ve Point Hotel ana sponsorluğunda, Banat, Kafkas ve ProntoTour'un yardımcı sponsorluğunda gerçekleşen Türk Kalp Vakfı; Fatih Belediyesi Senyör Tenis Turnuvası, 5 Haziran akşamı yapılan ödül törenininde dereceye giren tenisseverlere kupalarının verilmesiyle sona erdi.
18-70 yaş aralığında İngiltere ve Almanya dahil olmak üzere yurtdışından da katılımların olduğu yerli yabancı birçok tenissever ile iş, sanat, spor dünyasından birçok seçkin ismin katıldığı turnuva bu yıl da çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.
Türk Kalp Vakfı Başkanı Semiramis Sekban, "Sporun damar ve kalp sağlığı üzerine olumlu etkilerini vurgulamak için bu turnuvayı her yıl yapıyoruz. Dereceye giren tüm tenisseverleri kutluyorum" dedi.
Türk Kalp Vakfı Başkan yardımcısı Nejat Müldür de turnuvanın 12 yıldır Tenis Federasyonu takviminde yer aldığını belirterek, " Turnuvanın 5 yıldır uluslararası seviyeyi kazanması ve Türkiye dışından katılımların olması bizi çok mutlu ediyor" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Uluslararası Geleneksel Türk Kalp Vakfı Tenis Turnuvası bitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz