'Bana aç oyuncu lazım'

Aziz Yıldırım, Gökhan Gönül ve Mehmet Topuz’a gönderme yaptı “İsteyen istediği yere gider. Bilinsin ki Fenerbahçe’de herkesin yeri dolar. Bu sene transfere az para verip, aç ve istekli oyuncular alacağız ve onlarla şampiyon olacağız...”

Giriş Tarihi: 11.6.2016 13:16
'Bana aç oyuncu lazım'

Gökhan Gönül, yönetimle anlaşamadı ve Fenerbahçe ile devam etmeyeceğini açıkladı. Benzer tehlike Mehmet Topal'da da var. Milli futbolcu da yönetimin belirlediği fiyattan taviz vermemesi üzerine sarı-lacivertli kulüpten ayrılma aşamasında. Başkan Aziz Yıldırım'ın tavrı ise net: "Taviz yok. Kalmak isteyen bizim belirlediğimiz fiyata evet diyecek."

Beşiktaş'ta dengeler bozulur
Expressgazete .com'un verdiği bilgiye göre, eleştiriler hakkında yakın çevresine konuşan Yıldırım, "Ben son teklifimi verdim, kabul ederler ya da istedikleri yere giderler. Bizim üstümüzde bir para verirse Beşiktaş'a da gidebilirler. Ama alacakları ücret Beşiktaş'taki dengeler bozar" dedi.

Yeni hoca gelse iyi olmazdı
F.Bahçe 'de herkesin yerinin dolacağını savunan Yıldırım, "Bana aç oyuncu lazım. Bu sene az para verip, aç-istekli oyuncular alacağız ve şampiyon olacağız" ifadelerini kullanırken, Pereira'yı da sahiplendi: "Türkiye'yi artık öğrendi. Başka hoca getirsem daha iyisi olmaz."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bana aç oyuncu lazım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz