Avrupa’dan teröre açık destek!

PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin eş genel başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ Avrupa Parlamentosu'nun koridorlarına asılan terör örgütleri YPG ve YPJ'nin paçavraları altında poz verdi.

Giriş Tarihi: 16.6.2016 11:32 Güncelleme Tarihi: 16.6.2016 11:32
Avrupa’dan teröre açık destek!

Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye'de kan dökmeye devam eden terör örgütü PKK'ya desteği resmiyet kazandı. Brüksel'den gelen fotoğraflar iki gerçeği bir kez daha gözler önüne serdi. Birincisi HDP terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı olarak hareket etmeye devam ediyor, ikincisi ise Avrupa Parlamentosu terör örgütü PKK ve aparatlarına destek vermeye devam ediyor. Star gazetesinin haberine göre, HDP'nin eş genel başkanlarından Figen Yüksekdağ, parti olarak terör örgütlerine destekleri uzun zaman önce itiraf etmişti. Yüksekdağ, 19 Temmuz 2015 tarihinde Suruç'ta yaptığı konuşmada, "Biz sırtımızı YPJ'ye, YPG'ye ve PYD'ye yaslıyoruz bunu söylemekte ve savunmakta hiçbir sakınca görmüyoruz" demişti.

BU KEZ DE BAŞKA BİR YOLLA TERÖR ÖRGÜTÜNE DESTEK VERİYORLAR

Demirtaş ve Yüksekdağ'ın işte bugün sırtını dayadıkları terör örgütlerinin Avrupa Parlamentosu'nun koridorlarına asılan paçavraları altında poz verdi. Teröristlere ve terör örgütüne her fırsatta arka çıkan, Avrupa Birliği son olarak Türkiye'ye vize serbestisi verilmesi için terörle mücadele kanununun değişmesini ön şart gibi masada tutmaya çalışmasıyla gündeme gelmişti. Türkiye-AB Zirvesi'nin yapılacağı Avrupa Konseyi binasının önünde terör örgütünün çadır kurmasına izin verdiği için Türkiye'nin haklı tepkisi ile karşılaşan Avrupa Birliği bu kez başka bir yolla terör örgütüne destek olmaya başladı. Avrupa Parlamentosu'nun koridorları terör örgütü PKK'nın aparatlarının paçavraları ile donatıldı. PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin iki eş genel başkanı da bu paçavraların altında poz vererek PKK-AB işbirliğini bir kez daha tescil etmiş oldu.

FETÖ'nün tetikçisi Cumhuriyet Gazetesi'nin genel yayın yönetmeni Can Dündar ve PKK'lı hainlerin hiçbir terör saldırısını lanetlemeyen HDP'nin eşbaşkanı Demirtaş bugün PKK'ya destek veren AP Türkiye Raportörü Kati Piri ile Brüksel'de biraraya gelmişti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Avrupa’dan teröre açık destek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz