Kemal Doğulu hakkında şok iddia!

Önceki gece evinde kanlar içinde bulunan Kemal Doğulu, hastaneye kaldırıldı.

Giriş Tarihi: 17.6.2016 10:34 Güncelleme Tarihi: 17.6.2016 10:38
Kemal Doğulu hakkında şok iddia!
Borç batağında olduğu ve psikolojik tedavi gördüğü konuşulan Doğulu'nun intihara teşebbüs etmiş olabileceği öne sürülüyor.Ünlü modacı Kemal Doğulu, önceki akşam Cihangir'deki evinde kanlar içinde yerde yatarken bulundu.Doğulu, evsahibi tarafından hemen Taksim Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı.Ünlü modacının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Hastaneye ilk gidenler arasında, Doğulu'nun oyuncu kardeşi Kadir Doğulu da vardı. Hastaneye arka kapıdan giren Kadir Doğulu, yine aynı kapıdan çıktı. 150 bin dolar borcu var Kemal Doğulu'nun, 'İşte Benim Stilim' programında yıllarca birlikte jüri üyeliği yaptığı Nur Yerlitaş da hastaneye koşanlar arasındaydı. Taksiden iner inmez "Kötüye bir şey olmaz!" diyerek herkesi şaşırtan Yerlitaş, daha sonra şunları söyledi: "Kemal, çok iyi bir çocuk ama bazıları el birliğiyle onu bu hale soktu. Bunun sebeplerini biliyorum, belki bir gün her şeyi anlatırım." Doğulu'nun intihara teşebbüs ettiği iddiasını reddeden Yerlitaş, hastaneden çıkarken de gazetecilere, "Panik atağım var. Alacağınızı aldınız, manşet belli!" dedi.

Yerlitaş'ın sözlerinin ardından, ünlü modacının bir süredir hayatında önemli krizler yaşadığı söylentisi yayıldı.Borç batağında olduğu konuşulan Doğulu'nun intihara teşebbüs etmiş olabileceği öne sürülüyor. Ünlü modacının, kardeşi Kadir Doğulu'nun kendisi için 450 bin dolara açtığı kuaförü üç ayda batırdığı için depresyona girdiği de söylentiler arasında. 150 bin dolar borcu bulunan Doğulu'nun sıkıntıdan saçlarının döküldüğü ve 1. 5 aydır psikolojik tedavi gördüğü konuşuluyor.

Dostları hastaneye akın etti

KEMAL Doğulu'nun yakın arkadaşı Çağla Şıkel, haberi duyar duymaz soluğu hastanede aldı. Şıkel, hastane çıkışında gazetecilere bilgi verdi: "Bunu açıklamak bana düşmez fakat şu kadarını söylemeliyim; korktuğumuz ve duyduğumuz gibi değil, çok şükür iyiymiş. Gözetim altında tutulduğu için göremedim ama durumunun iyi olduğuna çok sevindim" dedi.

Haber alır almaz hastaneye koşan Hande Yener ise, hastanenin önünde bekleyen gazetecileri görünce şoke oldu. Makyajsız olan Yener, şapkası ve kapüşonlu hırkası ile kafasını örterek yüzünü gizlemek istedi. Uzun bir süre hastanede kalan Yener'in yanına, ünlü modacı Hakan Akkaya da gitti. Akkaya, arabasından iner inmez hastaneye koşunca, köpeği arabanın içinde kilitli kaldı. Camları kapalı olan aracın içinde bırakılan köpeğin imdadına şoför koştu.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemal Doğulu hakkında şok iddia!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz