Yalan dünya!

Oya Aydoğan’ın vefatının 40. günü için Levent Camii’nde mevlit okutuldu. Hastanede kameralar önünde gözyaşı döküp şov yapan dostları mevlide katılmadı. Sanat camiasındaki dostluk sınıfta kaldı

Giriş Tarihi: 26.6.2016 12:03
Yalan dünya!

Sanatçı Oya Aydoğan, 15 Mayıs'ta hayatını kaybederek sevenlerini yasa boğmuştu. Aydoğan'ın en yakın dostları Bülent Ersoy ile Nur Yerlitaş, acı haber karşısında gözyaşlarına boğulmuştu. Ancak iki ünlü isim, Aydoğan'ın vefatının 40. günü sebebiyle Levent Camii'nde okutulan mevlide katılmayarak büyük bir vefasızlık örneği sergiledi.

Oya Aydoğan hayattayken yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Bülent Ersoy ile Nur Yerlitaş'ın mevlide çok sayıda basın mensubu olduğu için katılmadığı öğrenildi. 'Kamera önünde şov yapıyorlar' eleştirilerine mani olmak için bilinçli olarak mevlide gitmeyen ikilinin en yakın dostlarının oğlu Gurur'u yalnız bırakması ise tepki çekti.

Gurur Aydoğan'ın okuttuğu mevlide ünlüler dünyasından Orhan Gencebay-Sevim Emre çifti katıldı.Bülent Ersoy ile Nur Yerlitaş, kameraların beklediği hastanede her gün boy göstermişti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalan dünya!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz