Nispet pozu!

Bir dönem Sinem Kobal’la yediği içtiği ayrı gitmeyen Dilara Endican, şaşırttı. Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan’la bir fotoğraf paylaşan Endican, “Denizin ortasından bir anda güzeller güzeli ile yanımda bitti” notu düşerek Sinem Kobal’a gönderme yaptı...

Giriş Tarihi: 3.7.2016 12:53
Nispet pozu!

Mayıs ayında Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen ünlü oyuncu Sinem Kobal'ın eski dostu Dilara Endican, önceki gün instagram'dan nispet yaparcasına bir paylaşımda bulundu. Yıllar önce Sinem Kobal ile Arda Turan'ı tanıştırarak ikilinin aşk yaşamasına vesile olan Endican, Marmaris'te tatil yapan ünlü futbolcu ve sevgilisi Aslıhan Doğan'la mutluluk pozu verdi. Dilara Endican, EURO 2016'ya erken veda eden Arda Turan ve moral tatilinde ona eşlik eden sevgilisi Aslıhan Doğan'la çektiği kareye "Öyle mutlu oldum ki… Denizin ortasından bir anda güzeller güzeli ile yanımda bitti" notunu düştü.

ARDA'YA TEPKİ VAR
Bir zamanlar Sinem Kobal'la yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, ancak Arda Turan'la ilişkisi noktalanınca güzel oyuncuyla araları bozulan Dilara Endican'ın bu paylaşımı "Endican, eski dostu Sinem Kobal'a nispet mi yapıyor?" sorusunu akıllara getirdi. Endican'ın Aslıhan Doğan için 'güzeller güzeli' demesi dikkat çekti. Öte yandan sevgilisiyle tatilini uzatan ünlü futbolcuya İspanya basınından kondisyonsuz olduğu ve bir an önce tatilini noktalayarak Barcelona'ya dönmesi gerektiği ile ilgili eleştiriler yapıldı.Tatillerine tam gaz devam eden Arda Turan ve Aslıhan Doğan, Marmaris'te bulunan Dilara Endican'a sürpriz yaparak ziyarete gitti.

SİNEM'İN ADRESİ İSPANYA
Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan Sinem Kobal ise şu sıralar İspanya'da tatil yapıyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Nispet pozu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz