Bahçeli'den çok sert açıklama: Ayıklanma mevsimi başlayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, alternatif bayram kutlaması hakkında sert konuştu: "Bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın."

Giriş Tarihi: 6.7.2016 15:34 Güncelleme Tarihi: 6.7.2016 15:34
Bahçeli'den çok sert açıklama: Ayıklanma mevsimi başlayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezindeki bayramlaşmatöreninde konuşuyor. Bahçeli'nin konuşmasının satır başları şöyle:
"İslam ülkelerinde huzur küresel güçlerin hedeflerine mi bırakılacak? İslam ülkeleri içinde terörle mücadelede en tecrübeli olan, siyasi alan itibariyle de etkin konumu olan Türkiye'ye çok önemli görevler düştüğü kanaatindeyim. İslam ülkeleri barış ve huzur şurası Türkiye'nin öncülüğünde toplanmalıdır. Öncelikle İslam ülkeleri huzura kavuşturulmalıdır."

FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTLENMESİ TARAFINDAN YAPILAN BİR OYUNDUR

Bahçeli daha sonra sorulara yanıt verdi. Bahçeli'nin söyledikleri şöyle: "MHP'nin alternatifi olmaz. Ciddiye alıyor musunuz onları? MHP'de her arkadaşımız eşine dostuna arkadaşına iftar yemeği vermeyi düşünebilir. Razaman ayında teşkilatlarımız ve ülküdaşlarımız iftar yemekleri düzenlemiştir. Bunları saygı ile karşılarız ama bayramayrı bir müessesedir. Bunun dışındaki bayramlaşma bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli'den çok sert açıklama: Ayıklanma mevsimi başlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz