Tarık Toros yurtdışına kaçtı

Hakkında gözaltı kararı çıkarılan Bugün TV eski Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, kararın FETÖ’cü polisler tarafından sızdırılmasının ardından İngiltere’ye kaçtığı öğrenildi.

Giriş Tarihi: 8.7.2016 11:53
Tarık Toros yurtdışına kaçtı

Cumhurbaşkanı'nı idam ile tehdit ettiği için hakkında soruşturma başlatılan Bugün TV'nin eski genel yayın yönetmeni Tarık Toros'un yurtdışına kaçtı.

PATRONUNUN YANINA KAÇTI

Hakkında gözaltı kararı çıkarılan Bugün TV eski Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, kararın FETÖ'cü polisler tarafından sızdırılmasının ardından İngiltere'ye kaçtığı öğrenildi. Bugün Gazetesi'nin eski sahibi Akın İpek de İngiltere'ye kaçmıştı. Her yazısında AK Parti iktidarı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "yargılanacaksınız, bu ülkeyi terkedeceksiniz" tehditlerinde bulunan Tarık Toros'un yurdışına kaçması sosyal medyada espiri konusu oldu.

CUMHURBAŞKANI'NI TEHDİT ETMİŞTİ

17/25 Aralık darbesinden sonra Fetullahçı Terör Örgütü'nün tetikçiliğini üstlenen Bugün TV'nin Genel Yayın Yönetmeni olan Tarık Toros'un, gazetedeki köşesinden FETÖ'nün bütün kumpas ve iftiralarına medya desteği verdiği biliniyordu. Toros, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı idam ile tehdit etmiş ve hakkında soruşturma başlatılmıştı.,

FETÖ'NÜN YENİ GÖZDESİ İNGİLTERE!

Türkiye'den birer birer kaçan Fetullahçı Terör Örgütü üyelerinin Almanya'dan sonra yeni gözdesinin olduğu öğrenildi. Gittikleri her ülkede Türkiye aleyhinde faaliyetlerde bulunan FETÖ üyeleri, İngiltere'de de siyasileri ziyaret ederek Türkiye'ye ihanet ettikleri belirtiliyor. Kısa sürede İngiltere'deki Müslüman ve Türk azınlığın nefretini kazanan FETÖ üyesi hainlere büyük tepki olduğunun altı çiziliyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarık Toros yurtdışına kaçtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz