Yüzen Migros denizde

Migros, Türkiye'nin 72 ilindeki bin 475 mağazası ve evlere hizmet sunan onlinemobil satış kanallarına ek olarak 'Migros Deniz Market' ile denizde de hizmet vermeye başladı.

Giriş Tarihi: 10.7.2016 17:51 Güncelleme Tarihi: 10.7.2016 17:51
Yüzen Migros denizde

Birebir Migros mağazası formatında tasarlanan market, 40 metrelik boyu, 172 metrekarelik satış alanı ve 2 bin 500 ürün çeşidi taşıyor. Yüzen market, yaz süresince Fethiye ve Göcek koylarında bulunan deniz taşıtlarının yanı sıra karayolu ile ulaşımı zor olan köy ve kasaba halkının da ihtiyaçlarını karşılayacak. Markette paketli meyve, sebze, kavun, karpuz, et ve şarküteri ürünlerinden, günlük ekmeğe, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine ve sıcak yaz günlerinin en önemli ihtiyacı buza kadar 2 bin 500 çeşit ürün Migros mağazaları ile aynı fiyata satışa çıktı.

NAKİT ÇEKİM İMKâNI
Market içinde yer alan ATM ile denizde ve kara ulaşımı zor olan kıyı bölgelerinde nakit ihtiyacının yarattığı zorluğa da çözüm buluyor. Tüm banka kartlarıyla işlem yapılabilen 'ortak ATM' özelliğine sahip bankamatikten para çekebilmenin yanında bankacılık işlemleri de yapılabiliyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüzen Migros denizde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz