Başbakan: Filistin davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur

Başbakan Binali Yıldırım bugünkü grup toplantısında yaptığı konuşmada Gazze'ye yapılan yardımlara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Filistin davasını savunmanın süslü laflarla değil icraatle olacağını ifade eden Başbakan Yıldırım, "Filistin davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur. Önümüzdeki günlerde Gazze'ye elektirk sağlanması için Bakanlığımız harekete geçiyor. Süratle ekonomi, turizm ve birçok alanda önemli iş birlikleri sağlanmıştır." şeklinde konuştu.

Giriş Tarihi: 12.7.2016 13:52
Başbakan: Filistin davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur

Başbakan Binali Yıldırım'ın bugünkü grup toplantısında İsrail ile düzelen ilişkilerin ardından Türkiye'den Gazze'ye yapılan insani yardımlara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım konuyla ilgili şunları kaydetti:

"Mutabakat ilk semeresini bayramda Gazze'de gösterdi. Gıda takviyesi, ilaç, insani yardım Gazze'deki kardeşlerimize bayram sevinci olarak götürüldü. Sıkıntı yaşayanFilistinli kardeşlerimiz bir nefes alacak. Filistin davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur. Önümüzdeki günlerde Gazze'ye elektirk sağlanması için Bakanlığımız harekete geçiyor. Süratle ekonomi, turizm ve birçok alanda önemli iş birlikleri sağlanmıştır.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan: Filistin davasını savunmak süslü laflarla değil icraatle olur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz