Fransa Cumhurbaşkanı Hollande'dan flaş açıklama

Fransa'nın Nice şehrinde meydana gelen terör saldırısının ardından Cumhurbaşkanı Hollande basın açıklaması yaptı. Saldırının ardından ölü sayısının 85'e çıktığını ifade eden Hollande, "Karşımızdaki düşman, bütün ülkeleri, bütün insanları hedef alıyor. Ama daha işimiz bitmedi. Bundan sonra da dayanıklı ve kararlı bir şekilde bu süreci götüreceğiz" dedi.

Giriş Tarihi: 15.7.2016 17:00
Fransa Cumhurbaşkanı Hollande'dan flaş açıklama

Saldırının medyana geldiği Nice'e gelen Fransa Cumhurbaşkanı Hollande canlı yayında basın açıklaması yaptı. Ölü sayısının 85'e çıktığını söyleyen Hollande'ın konuşmasından notlar şöyle:

"Hiçbir şiddet gösterisi karşısında boyun eğmeyeceğiz. Her türlü önlem alınarak birlik gücü devam edecek. Fransa'nın her zamankinden daha güçlü olacağını söyleyebilirim.. Hayatını kaybedenlerin içinde çok sayıda çocuk var ve yaralılardan 50'sinin durumu kritik.

"GÜÇLÜ OLMAK ZORUNDAYIZ"

Fransa'da uzun süredir devam eden bir mücadele var. Karşımızdaki düşman, bütün ülkeleri, bütün insanları hedef alıyor. Ama daha işimiz bitmedi. Bundan sonra da dayanıklı ve kararlı bir şekilde bu süreci götüreceğiz. Güçlü olmak zorundayız."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Fransa Cumhurbaşkanı Hollande'dan flaş açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz