Obradovic, Fenerbahçe için serveti geri çevirdi!

SERVET'İ GERİ ÇEVİRDİ

Giriş Tarihi: 15.7.2016 09:47 Güncelleme Tarihi: 15.7.2016 12:24
Obradovic, Fenerbahçe için serveti geri çevirdi!
Fenerbahçe'de amatör şubeler kapatılmayacak. Yönetim bazı şubeleri küçültme kararı alırken, basketboldaki sponsor arayışları da sürüyor. Ayrıca Obradoviç'in CSKA'nın 5 milyon euroluk teklifini reddederek Fenerbahçe'de kaldığı ortaya çıktı.

AMATÖR ŞUBELERİ KAPATMA KARARI DURDURULDU

Fenerbahçe'nin Haziran ayındaki Mali Genel Kurulu'nda üyelerden uygun görülen amatör şubeleri kapatabilme yetkisi alan yönetim şimdilik bu kararı askıya aldı. Hiçbir branşı kapatmadan bazı dallarda küçülme kararı alan yönetim, bu sezondan itibaren kararları uygulamaya koyacak.

ERKEK BASKETBOLA YATIRIMA DEVAM

Erkek basketbolunda kazanılan başarılardan memnun olan Sarı Lacivertliler, bu branş için sponsor arayışlarını da sürdürüyor. Bu sezon bütçesine katkı yapacak 10 milyon Euro'luk bir sponsor takviyesi arayan yönetim, bu konudaki çalışmalarını da sürdürüyor. Sarı lacivertli yetkililer, taraftarın basketbol kombinelerine gösterdiği yoğun ilgiden de memnun.

YILLIK 5 MİLYON EURO'YA 'HAYIR'

Basketbol takımı başantrenörü Zeljko Obradoviç'in takımda kalmasıysa yönetimi memnun etti. Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu Sırp çalıştırıcının CSKA Moskova'dan gelen yıllık 5 milyon euro değerindeki teklifi reddederek takımda kaldığını açıkladı. (Ntvspor)
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Obradovic, Fenerbahçe için serveti geri çevirdi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz