Başbakan Binali Yıldırım gözyaşlarını tutamadı

FETÖ'nün teröristlerinin 15 Temmuz Cuma günü yapmaya çalıştığı darbe girişimi sonrası Bakanlar Kurulu toplantısının ardından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Başbakan torunu ile yaşadığı bir anı anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Giriş Tarihi: 18.7.2016 13:58 Güncelleme Tarihi: 18.7.2016 14:14
Başbakan Binali Yıldırım gözyaşlarını tutamadı

Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar Kurulu sonrası FETÖ'cü teröristlerin darbe girişimi sonrası yaşananlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

HAYAT NORMALE DÖNMÜŞTÜR

Başbakan Yıldırım konuşmasında, "Pazartesi günü, ekonominin alt üst olacağı şeklinde propaganda yaptılar. Bugün itibariyle finansman sistemimiz tıkır tıkır çalışıyor. Merkez Bankası her türlü tedbiri almak için hazırda bekliyor. Hayat normale dönmüştür piyasanın verdiği mesaj budur. Gün beraber olma hep birlikte olma günü. Demokrasiye sahip çıkma günü. Türkiye'nin geleceğinde, herkes söz sahibidir. Ak Parti, CHP, MHP, HDP. Bütün vatandaşlarımız söz sahibidir" dedi.

BAŞBAKAN YILDIRIM GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Başbakan açıklamasında torunu ile ilgili yaşadığı bir anı anlatırken gözyaşlarını tutamadı. Torunun kendisine dede bu askerler bizim askerlerimiz değil mi diye sorduğunu kendisinin buna cevap veremediğini söyledi. Başbakan bu sözleri söylerken gözyaşlarını tutamadı...

İŞTE BAŞBAKAN'IN GÖZYAŞLARINI TUTAMADIĞI O DUYGUSAL ANLAR

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Binali Yıldırım gözyaşlarını tutamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz