Gülen'e yakın isim konuştu: Talimatı Gülen verdi

Türkiye 15 Temmuz Cuma gecesi TRT ekranlarında yayınlanan bir darbe anonsu ile sarsıldı. Fetullahçı Terör Örgütü ve Teröristbaşı Fetullah Gülen tarafından organize edilen bu darbe girişimi püskürtüldü. Şimdi sıra Gülen örgütünün asker, yargı, emniyet, bürokrasi, üniversite ve medyadaki örümcek ağı halindeki yapılanmasının çökertilmesinde. Cuma gecesi yaşanan darbe girişimini ve sonrasını Fetullah Gülen’e bir dönem yakın bir isim olan Hayati Küçük’e sorduk.

Giriş Tarihi: 18.7.2016 12:02
Gülen'e yakın isim konuştu: Talimatı Gülen verdi

İŞTE HAYATİ KÜÇÜK'ÜN SABAH.COM.TR'YE YAPTIĞI AÇIKLAMADAN BAZI SATIRBAŞLARI:

BU TARTIŞILMAZ BİR FETULLAH GÜLEN DARBESİDİR!

FETÖ'ye yakın bazı medya kuruluşlarında görüyorum. "Bu darbeyi biz yapmadık Kemalistler yaptı" diyorlarmış. Bu haberleri yapanlar da bal gibi biliyorlar. Bu çok açık bir Fetullah Gülen darbesidir. Fetullah Gülen 40 yıldır bu günler için TSK'da örgütleniyordu. Ama başarılı olamadı. Arada tek tük Kemalist-ulusalcı isimler olabilir. FETÖ'nün Can Dündar, Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak gibi isimleri kullandığı gibi. Ama bu cuntanın beyninin Fetullahçılar olduğu gerçeğini değiştirmez.

ORG. AKIN ÖZTÜRK TSK İÇİNDE GÜLEN'E EN YAKIN İSİMDİ

Hava Kuvvetleri eski komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile damadı Yarbay Hakan Karakuş dikkat çekmek istiyorum. Orgeneral Akın Öztürk ordu içerisinde Gülen'e en yakın olan isimlerin başında gelir. Bununla bağlantılı olan Fetullahçı sivil insanlar var. Bu general ile iletişimi Trabzonlu bir tarih öğretmeni sağladığı biliniyor. Bu ismin asıl misyonu TSK içerisinde Fetullahçı kadrolaşmayı korumak, kollamak ve büyütmek.

İNFAZ KORUMA MEMURLUĞU'NDAKİ FETÖ YAPILANMASI ÇILGINLIK YAPABİLİR!

İnfaz koruma memurluğu ilk çıktığı zaman Gülen örgütü bu konu ile çok ilgilendi. Fetullah Gülen'in "bu birimle ilgilenmeliyiz" dediğine bizzat şahit oldum. Polislerle birlikte infaz koruma memurluğu içinde FETÖ kadrolaşması var. Balyoz davasında cezaevindeki koğuşlar dinlenmişti. Bu dinleme kayıtları FETÖ medyasında yayınlanmıştı. O yasadışı dinleme işlemi infaz koruma memurları tarafından yapılmıştı. İnfaz koruma memurlarının tüm Türkiye imamı var. İstanbul merkezli bir yönetim var. Mesela Ordu Perşembe ilindeki infaz koruma memuru da İstanbul'a bağlı. İnfaz koruma memurları sınavlarına dikkat. Bu sınavlarda Fetö uzun yıllardır etkiliydi. Bunlar cezaevlerinde her türlü çılgınlıkları yapar. Sonuçlarını kestiremiyorum. Felaket tellallığı yapmak istemiyorum ama yetkililerin bu konuda önlem alması gerekir. Bir şey olmaz demeyin. 14 Temmuz gecesi Türkiye'de darbe olacağını da düşünmüyorduk. Özellikle FETÖ imamları ile darbeciler arasında kuryelik yapabilirler. İtirafçıların infaz edilmesinde etkili olabilirler. Cezaevinde isyan çıkarmasına yardımcı olabilirler. Bu konuda tetikte olunmalı. İnfaz koruma memurluğundaki FETÖ yapılanması acilen dağıtılmalı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen'e yakın isim konuştu: Talimatı Gülen verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz