FETÖ'cüler bir ay önceden eşlerini boşamaya başlamışlar!

15 Temmuz darbe girişiminin ardından birbirinden çarpıcı detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Darbe girişiminin bertaraf edilmesinin ardından Genelkurmay karargahında yüklü miktarda döviz ele geçirildi.

Giriş Tarihi: 22.7.2016 16:32
FETÖ'cüler bir ay önceden eşlerini boşamaya başlamışlar!

Darbeci subayların, darbenin ardından dövizin artacağını ön görerek tüm hesaplarını boşaltıp dövize çevirdiği iddia ediliyor. NTV'den Gökhan Gerçek'in verdiği bilgiye göre Genelkurmay karargahında ayrıca darbe sonrasında çalışılacak subaylara ilişkin liste ele geçirildi. TSK'da görev yapan subaylarla ilgili 'güvenilir, güvenilmez' diye notlar alınmış.Güvenilir listesine konan askerlerle ilgili notlar bulundu. Listede darbeden haberi olmayan subayların yanında güvenilir-güvenilmez şeklinde notlar düşüldüğü belirtildi.

BOŞANMA FETVASI ÇIKARILMIŞ

Bu arada darbenin başarısız olma ihtimali ve eşlerin zarar görmemesi için darbeden önce 'boşanma fetvası' verilmiş. Çok sayıda askerin darbeden bir ay önce boşandığı iddia ediliyor.

GÖRÜNTÜLER İMHA EDİLMİŞ

Genelkurmay'a baskın anı ve içeride yaşananlara ilişkin görüntülerin de darbeciler tarafından imha edildiği belirtiliyor. Harddisklerin üzerinden defalarca tanklarla geçildiği öğrenildi. Hasar görmüş hardiskler kurtarılmaya çalışılıyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'cüler bir ay önceden eşlerini boşamaya başlamışlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz