‘Vatan haini’

Ay-yıldızlı formayı reddetti, “Beni almıyorlar” iftirasına sığındı... Milli Takım kaybedince sevinçten çılgına döndü! Şimdi ise darbecilerin avukatlığına soyundu, şehitlerimizi bile görmezden geldi

Giriş Tarihi: 27.7.2016 09:58 Güncelleme Tarihi: 27.7.2016 12:28
‘Vatan haini’
15 Temmuz'da yaşanan hain darbe girişimi sonrası FETÖ lideri Fethullah Gülen'in yanına gittiğini açıklayan basketbolcu Enes Kanter, büyük tepki çeken paylaşımlarını sürdürüyor. ABD'den attığı twitte, "Tüm kainata duyurulur! Yaz Tarih: Assanız da, kesseniz de, öldürseniz de, vallahi, billahi, tallahi, ne Hocaefendi'yi ne de bu Hizmet'i bırakıyorum" diyerek terörist örgüte mensup olduğunu ilan eden Enes Kanter, sosyal medyada vatandaşların tepkisini çekmeyi adeta bilerek sürdürüyor.

DARBENİN LİDERİ ULU ÇINARMIŞ!

Fettullah Gülen'i övücü paylaşımlar yapmaktan çekinmeyen Enes, tahrik ettiği insanların tepkilerini de paylaşarak ortalığı karıştırmaktan adeta zevk alıyor. Enes, darbe girişiminde şehit düşenler ile tekrar darbe girişimi yaşanmaması için meydanlara akın edenlerin fotoğraflarını paylaşarak, onlarla dalga geçiyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin darbeye kalkıştığı için ABD'den resmen iadesini istediği Gülen için Kanter'in, "75 küsür sene ömre sığan onca bela,fitne, iftira, ıstırap ve sıkıntıya rağmen Yılmadan Hayatını Sürdüren 'Elif Gibi Dimdik' duran Ulu Çınar" paylaşımı vatandaşları çıldırttı.

SAHTEKAR... SAPIK... DOLANDIRICI...

Onca Kul Hakkı!!! Onca ahın ağırlığını göz torbaları bile taşıyamıyor artık! İade edilmemek için yalvarışı mı Hocanın dik duruşu!!!

75 Yıl ömre Sığan, Sahtekarlık, İhanet, Hırsızlık, İftira, Sapıklık, Dolandırıcılık, Suikast! Şeytan bile hayretler içerisinde!!!

Senin hocan kendisini Mehdi mesih sanıyor. Siz de onun sapık müritlerisiniz. Yolunuz din yolu değil casusluk yolu!!

Çınarına ilet, elinden geleni arkasına koymasın, ittifak ettiklerini de bekliyoruz!!! Sen bir vatan hainisin!!!
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Vatan haini’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz