Yenikapı’da 5 milyon kişilik demokrasi şöleni

Yenikapı, 7 Ağustos’ta demokrasi şölenine evsahipliği yapacak. Etkinlikte halkla buluşacak olan 500 ünlü isim, beş tekneyle alana gelecek. Büyük buluşmayı yaklaşık 5 milyon vatandaş izleyecek

Giriş Tarihi: 3.8.2016 09:55 Güncelleme Tarihi: 3.8.2016 16:36
Yenikapı’da 5 milyon kişilik demokrasi şöleni
FETÖ'nün 15 Temmuz'daki hain darbe girişimi, sanat dünyasının ünlü isimlerini de birbirine kenetledi. 7 Ağustos'ta 500 ünlü ismin katılımıyla, Yenikapı'da tarihe geçecek bir organizasyon gerçekleştirilecek. Demokrasi nöbetinin 24'üncü gününde düzenlenecek olan etkinlikte; ünlü isimler teknelerle Yenikapı'ya adeta çıkarma yapacak. Spor, müzik, televizyon, radyo ve internet dünyasının sevilen isimlerinin boy göstereceği Yenikapı Demokrasi Şöleni'ne, Türkiye'nin dört bir yanından 5 milyon kişinin katılması bekleniyor. Gelmiş geçmiş en büyük sanatçı buluşmasına evsahipliği yapacak olan Yenikapı'daki organizasyon, yapımcı Polat Yağcı'nın önderliğinde gerçekleşecek.

HER DETAY DÜŞÜNÜLDÜ

Ünlü isimler, çevrede oluşabilecek trafik yoğunluğu sebebiyle, etkinlik alanına deniz yoluyla gidecek. 500 kişiyi taşıyacak olan beş tekne, Bebek'ten kalkıp Yenikapı'ya ulaşacak. Tekneler, ünlü isimleri direkt olarak Yenikapı'da kurulan sahnenin arkasındaki özel bölüme indirecek. Ünlüler için ayrılan özel otopark dışında, 25 kişilik bir vale ekibi de 7 Ağustos günü Bebek'te hizmet verecek.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenikapı’da 5 milyon kişilik demokrasi şöleni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz